sobota, 4 maja 2024r.

Hokejowy wynik drugiego zespołu (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni Siedlce wygrały w wieczornym meczu kontrolnym z zespołem MKS Małkinia 7:3. Hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił Aron Majczyna.

Siedlczanie słabo rozpoczęli spotkanie. W 13 minucie Damian Dębkowski uderzeniem sprzed pola karnego wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Siedlcem minut później po centrze z lewego sektora boiska wynik meczu strzałem z bliska podwyższył ponownie Dębkowski. W 28 minucie biało-niebiescy odpowiedzieli bramką. Patryk Kisiel dośrodkował w pole karne, a tam z bliskiej odległości futbolówkę do bramki wpakował Daniel Miler. Jedenaście minut przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Adam Chojecki.

W drugiej odsłonie obie ekipy nie przestały strzelać bramek i w tej połowie padło jeszcze 6 bramek. W 48 minucie Aron Majczyna strzałem sprzed pola karnego wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Kilka minut później kolejnego gola dla biało-niebieskich uderzeniem po ziemi zdobył Kisiel. W 69 minucie Marcin Sadowski będąc z prawej strony pola karnego dobrze uderzył i zmniejszył straty do biało-niebieskich. Kilkadziesiąt sekund późneij swojego drugiego gola, a piątego dla zespołu zdobył Majczyna, który strzelił mocno pod poprzeczkę. W 78 minucie Michał Czarczyński dobrze zagrał do Milera, ten w sytuacji sam na sam minął bramkarz i uderzył do pustej bramki. Wynik meczu na siedem minut przed końcem spotkania ustalił Majczyna, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Chojeckim. Ostatecznie podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza wygrali 7:3.

W zespole z Małkini wystąpił Michał Jarząbek, który kilka tygodni temu był testowany w rezerwach Pogoni.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 23 lutego o godzinie 12 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

19.02.14, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 7:3 (2:2)

Bramki: Daniel Miler 28, 78 Adam Chojecki 34, Aron Majczyna 48, 70, 83 (k), Patryk Kisiel 51 – Damian Dębkowski 13, 20, Marcin Sadowski 69

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 14. Andrzej Ługowski, 22. Wiaczesław Poczobut, 6. Mateusz Padysz, 11. Michał Głuchowski (11, 9. Michał Czarczyński) – 11. Daniel Miler (52, 5. Łukasz Czarnocki), 9. Tomasz Nieścieruk (66, 11. Daniel Miler), 4. Adam Chojecki, 7. Sylwester Buga, 8. Aron Majczyna – 18. Patryk Kisiel

Małkinia: Kacper Klamer – Radosław Tarnowski, Maciej Sadowski, Cezary Giziński, Mariusz Sokołowski – Przemysław Domalewski (11 Cezary Maliszewski), Łukasz Gromek, Adam Najgrodzki, Arkadiusz Borowy – Arkadiusz Imiński, Damian Dębkowski. Grali także: Konrad Szram, Tomasz Fydrych, Maciej Zyśk, Michał Jarząbek, Marcin Sadowski

źródło: własne / MKS Małkinia; foto: Maciej Sztajnert