sobota, 4 maja 2024r.

Waleczny Tygrys (fotogaleria)

W kolejnym meczu sparingowym rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały z Tygrysem Huta Mińska 2:2.

Lider siedleckiej okręgówki bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie. Już w 2 minucie Daniel Kuć uderzeniem z dystansu wyprowadził Tygrys na prowadzenie. W kolejnych minutach tej połowy bramki już nie padły, ale oba zespoły miały swoje okazje. W drużynie Pogoni Bartosz Kaszubowski dwa razy trafił w słupek, a w Tygrysie dwóch bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystał Michał Bondara.

Druga odsłona rozpoczęła się bramką dla podopiecznych Krzysztofa Pawlusiewicza. W 49 minucie Tomasz Nieścieruk zagrał na wolne pole do Cezarego Demianiuka, a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem po ziemi doprowadził do remisu. Dwanaście minut później pięknym strzałem z około 17 metrów popisał się Michał Kitliński i biało-niebiescy wyszli na prowadzenie. W 77 minucie ostatniego gola w tym meczu zdobyli przyjezdni, a na listę strzelców wpisał się po raz drugi Kuć, który dobrze uderzył z 16 metrów pod poprzeczkę. Ostatnie minuty na boisku w barwach Pogoni II spędził Kamil Mróz, junior z rocznika 1998.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w sobotę 1 marca o godzinie 16 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

26.02.14, 18:45 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Tygrys Huta Mińska 2:2 (0:1)

Bramki: Cezary Demianiuk 49, Michał Kitliński 61 – Daniel Kuć 2, 77

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 8. Sebastian Krawczyk, 22. Wiaczesław Poczobut (56, 5. Daniel Miler), 4. Adam Chojecki, 20. Michał Głuchowski (82, 13. Kamil Mróz) – 11. Tomasz Grochowski, 9. Patryk Ciulak (66, 18. Patryk Kisiel), 3. Tomasz Nieścieruk (75, 6. Łukasz Czarnocki), 7. Michał Kitliński – 10. Bartosz Kaszubowski (57, 16. Jakub Ejsymont), 6. Cezary Demianiuk