Niedzielska kontuzjowana w sparingu (fotogaleria)

Koszykarki MKK Siedlce poradziły sobie w meczu sparingowym z juniorami SKK Siedlce.

W pierwszej kwarcie seniorki osiągnęły sporą przewagę punktową, dzięki rzutom z dystansu (5 trójek). Kolejna odsłona meczu była wyrównana, ale to MKK na półmetku rywalizacji prowadził 45:33. W trzeciej i na początku czwartej kwarty juniorzy SKK prowadzeni przez Kamila Sulimę zbliżyli się do koszykarek na kilka punktów, jednak końcówka należała do seniorek. MKK wygrał 75:62, a najskuteczniejszą zawodniczką w szeregach wicelidera I ligi była Elżbieta Mukosiej – zdobywczyni 30 punktów. Radość ze zwycięstwa zmącił fakt urazu łuku brwiowego, jakiego jeszcze w pierwszej kwarcie doznała Lidia Niedzielska.

14.03.14, 18:20 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 75:62 (27:14, 18:19, 17:22, 13:7)
MKK: Elżbieta Mukosiej 30, Magda Bibrzycka 10, Marta Urbaniak 10, Agnieszka Krzywoń 7, Agata Chaliburda 6, Marta Dobrowolska 6, Dominika Paczkowska 4, Lidia Niedzielska, Dominika Prochenka