czwartek, 20 czerwca 2024r.

Bez lęku w Pasłęku

Reprezentanci Pogoni i WLKS z powodzeniem brali udział Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych, które odbyły się w Pasłęku. Poza punktowanymi miejscami oba kluby zajęły wysokie lokaty w klasyfikacji końcowej.

186 zawodników i zawodniczek z 19 klubów województw warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego wystartowało 22 marca 2014r. (sobota) w Parku Ekologicznym w Pasłęku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych.

Rywalizacja zawodników przebiegała bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz ładnej pogodzie. Z grona kilkunastu osób z siedleckich klubów dwoje biegaczy stawało na podium: Patryk Kocak (WLKS Siedlce) był pierwszy w biegu na 2 km młodzików, a Julia Maksymiuk z Pogoni Siedlce trzecia w biegu na 2,5 km młodziczek.

Poniżej podajemy lokaty pozostałych reprezentantów.

Punktowane miejsca pozwoliły obu siedleckim klubom zająć wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej: WLKS był drugi, Pogoń trzecia.

1500 m młodziczek

Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Klub Nr.licencji PKT
4 Julia BORKOWSKA 1999 MKS Pogoń Siedlce 8/MAZ/14 1
10 Joanna HAPUNOWICZ 2000 MKS Pogoń Siedlce 9/MAZ/14 1
14 Aneta PŁATEK 1999 WLKS Iganie Nowe 50/MAZ/13 1
15 Natalia PAWEŁCZAK 1999 WLKS Iganie Nowe 51/MAZ/13 1
18 Aleksandra BRODOWSKA 2000 WLKS Iganie Nowe 83/MAZ/14  

2000 m młodzików

Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Kategoria Licencja Wynik

1

Patryk KOCAK

1999

WLKS Iganie Nowe

270/MAZ/13

3

5

Krystian SŁUPCZYŃSKI

1999

MKS Pogoń Siedlce

71/MAZ/13

1

9

Mateusz GAJOWNICZEK

2000

WLKS Iganie Nowe

95/MAZ/14

1

10

Daniel DOMAGAŁA

1999

MKS Pogoń Siedlce

60/MAZ/13

1

2500 m młodziczek

Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Klub Licencja Wynik

3

Julia MAKSYMIUK

2000

MKS Pogoń Siedlce

10/MAZ/14

2

6

Natalia SOBICZYŃSKA

1999

MKS Pogoń Siedlce

72/MAZ/13

1

11

Sylwia PŁATEK

1999

WLKS Iganie Nowe

49/MAZ/13

1

 3000 m młodzików

Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Klub Licencja Wynik

5

Krystian KOBRYŃ

1999

MKS Pogoń Siedlce

63/MAZ/13

1

10

Łukasz NIEDZIAŁEK

2000

WLKS Iganie Nowe

96/MAZ/14

1

13

Kacper LIPIŃSKI

1999

MKS Pogoń Siedlce

5/MAZ/14

1

15

Jakub KUŻAWSKI

1999

WLKS Iganie Nowe

33/MAZ/13

1

Klasyfikacja Klubowa

LP Klub 1500m 2000m 2500m 3000m suma miejsce
1. KS AZS UWM Olsztyn 3 2 2 3 10 I
2. WLKS Iganie Nowe 2 4 1 2 9 II
3. MKS Pogoń Siedlce 2 2 3 2 9 III

 

źródło: własne / WMOZLA / Głos Pasłęka; foto: glospaslekapl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;