niedziela, 3 marca 2024r.

Postrzelali w Siedlcach

W dniach 28-30 marca na obiekcie Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon odbyły się VII Ogólnopolskie zawody strzeleckie „Zlot Orlików” Młodzików i Juniorów Młodszych oraz finał zawodów „Strzelanie w Sieci”. Była to pierwsza impreza klubu z Siedlec o zasięgu ogólnopolskim.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach: pistolet pneumatyczny, karabin pneumatyczny oraz w dwóch kategoriach wiekowych: młodziczki/młodzicy, juniorki młodsze/juniorzy młodsi. W sumie wystartowało ok. 70 zawodników z czternastu ośrodków. Nie zabrakło także reprezentantów Dragona Siedlce. Najlepiej spisali się przygotowujący się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: Paweł Bakalarski i Gabriela Mazurczak, którzy stawali na podium.

Impreza zakończyła się dekoracją zwycięzców. Nagrody i medale oraz dyplomy wręczali obserwujący zmagania młodzieży Prezes PZSS Tomasz Kwiecień, sędzia główny strzelań 10m Zbigniew Świderski, trener WKS FLOTA Gdynia Jolanta Samulewicz oraz Prezes SKSS Dragon Grzegorz Kalita.

 

źródło: Dragon Siedlce; foto: TV Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;