Z medalami „Pod basztami” (fotogaleria)

Podkieleckie Chęciny gościły w miniony weekend młode adeptki zapasów. Wszystko za sprawą Mistrzostw Polski juniorek i Pucharu Polski kadetek, w których startowały także zawodniczki WLKS.

Z brązowym medalem z hali widowiskowo-sportowej „Pod basztami” w Chęcinach wróciła Monika Michalak, która w rywalizacji o mistrzostwo kraju stanęła na trzecim stopniu podium w kat. 59 kg. Piąte miejsce w kat. 67 kg zajęła Martyna Bąbiak, natomiast ósma w kat. 63 kg była Andżelika Jakimiak. W klasyfikacji klubowej WLKS zajął dziewiątą lokatę.

W Pucharze Polski kadetek także jedna zawodniczka WLKS miała przyjemność odebrania medalu. Była to Paulina Olko, która w kat. 38 kg zajęła drugą pozycję. Poniżej prezentujemy inne lokaty jej koleżanek klubowych.