poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Siłowe mistrzostwa w naszym mieście (fotogaleria)

200 zawodników z całego kraju pojawiło się na I Ogólnopolskich Mistrzostwach Siedlec w kulturystyce i fitness, armwrestlingu oraz wyciskaniu sztangi leżąc, które odbyły się 24 maja w hali ARM.

Impreza nawiązywała do dawnych tradycji z lat dziewięćdziesiątych, kiedy to w Siedlcach organizowano zawody w kulturystyce pod nazwą Mistrzostwa Województwa Siedleckiego.

Trzech najlepszych w każdej z kategorii zostało nagrodzonych statuetkami Siedleckiego Jacka i nagrodami rzeczowymi od sponsorów. Finaliści otrzymali pamiątkowe medale.

WYNIKI

Wyciskanie sztangi na ławce

Masters 50+
1. Franciszek Szabluk – 167,5 kg
2. Mirosław Borkowski – 130 kg

Masters 49
1. Zygmunt Wysocki – 185 kg

Senior 39
1. Artur Jóźwiak – 210 kg
2. Krzysztof Celiński – 205 kg
3. Tomasz Chwalczuk – 210 kg (przegrał współczynnikiem masy i wieku)

Junior 23
1. Adrian Kopania – 170 kg
2. Mariusz Krzyszczak – 165 kg
3. Paweł Szudejko – 155 kg

Junior 18
1. Hubert Mućka – 150 kg
2. Michał Reda – 120 kg
3. Damian Świątek – 105 kg

Armwrestling

Wyniki kategorii do 75 kg
1. Artur Jaczewski – Hulk Węgrów
2. Dariusz Groch -Wiking Nisko
3. Karol Myszkiewicz – Pyton Warszawa

Wyniki kategorii do 90 kg
1. Piotr Bartosiewicz – Złoty Orzeł Choszczno
2. Marcin Molenda – Tytan Jaworzn
3. Emil Wojtyra – Hulk Węgrów

Wyniki kategorii +90 kg
1. Michał Węglicki – Armfight Piaseczno
2. Jakub Janczy – Niedźwiedzi Orawy
3. Natan Kajdas – Tytan Jaworzno

Kulturystyka i fitness

Męska Sylwetka Plażowa
1. Majak Kamil
2. Lukas Maksymilian
3. Seremak Paweł

IRON MEN-Kulturyści Niepełnosprawni
1. Milewski Karol
2. Kupczak Mariusz
3. Kamil Szadkowski

Ms.Bikini Fitness
1. Szabla Magdalena
2. Dec Sylwia
3. Zrażewska Krystyna

Fitness Sylwetkowe Kobiet
1. Hajduk Monika
2. Osior Agnieszka
3. Jankowiak Anna

Kulturystyka klasyczna do 175 cm wzrostu
1. Majak Kamil
2. Bączek Kamil
3. Żukowski Paweł

Kulturystyka Klasyczna od 175cm do 180cm wzrostu
1. Wolniak Piotr
2. Głuchowski Paweł
3. Gadziński Adam

Kulturystyka Klasyczna powyżej 180cm wzrostu
1. Szymczak Sebastian
2. Leoniewski Bartosz
3. Raczycki Mariusz

Kulturystyka Masters(Weterani) 40-49 lat
1. Kaźmierczak Krzysztof
2. Katus Maciej
3. Kozłowski Artur

Kulturystyka Masters (Weterani)powyżej 50 lat
1. Rak Andrzej
2. Strojecki Grzegorz

Kulturystyka Ekstremalna -ExtremeBody do 80 kg
1. Krajniak Zachary
2. Majak Kamil
3. Bączek Kamil

Kulturystyka Ekstremalna -ExtremeBody do 90kg
1. Stańczak Artur
2. Wolniak Piotr
3. Hoszowski Jakub

Kulturystyka Ekstremalna -ExtremeBody do 95kg
1. Kozłowski Artur
2. Raczycki Mariusz

Kulturystyka Ekstremalna -ExtremeBody 95+
1. Wierzbicki Grzegorz
2. Rak Andrzej
3. Marciniak Krzysztof

Overall Champion (najlepszy z najlepszych) – Stańczak Artur

 

Prezentujemy bogatą galerię zdjęć z tejże imprezy.

 

źródło: własne / TV Siedlce / Życie Siedleckie; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;