poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Coraz mniej niewiadomych

Do KPS Siedlce Banki Spółdzielcze dołączyło dwóch kolejnych graczy. Z Kęczanina Kęty przybyli Kacper Popik i Paweł Pietraszko.

Pierwszym nowym rozgrywającym w KPS jest Kacper Popik. Niespełna 22-letni wychowanek BBTS Bielsko-Biała ma 191 cm wzrostu. Zanim przeniósł się do Kęt występował jeszcze w Delic-Polu Norwid Częstochowa oraz w Energetyku Jaworzno. W drugim z tych klubów miał już okazję trenować pod okiem obecnego szkoleniowca KPS Sławomira Gerymskiego i bardzo ceni sobie tamtą współpracę.

Dwa lata starszy i 10 cm wyższy Paweł Pietraszko uzupełnił środek bloku siedleckiego klubu. Pierwsze siatkarskie kroki stawiał w zespole Azymek Zdzieszowice. Występował również m. in. w MMKS Kędzierzyn Koźle, AZS Politechnice Opolskiej oraz francuskim klubie Al Caudry Volley. Natomiast latem Pietraszkę można zobaczyć w turniejach siatkówki plażowej.

Obaj nowi zawodnicy zgodnie twierdzą, że KPS jest obecnie najlepszym klubem na rozwój, a do Siedlec przyciągnęła ich szczególnie osoba trenera Sławomira Gerymskiego.

 

źródło: własne / KPS Siedlce / kęczanin.info; foto: UMKS Kęczanin Kęty  (facebook) (2)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;