niedziela, 3 marca 2024r.

W regionie: Kosmetyczne zmiany w Nike

Sokołów S.A. Nike Węgrów jest bliskie skompletowania kadry przed debiutanckim sezonem na parkietach I ligi.

W zespole prowadzonym przez Roberta Kupisza na pewno pozostaną Marta Gurtowska, Izabela Kożon, Beata Mielczarek, Marlena Mieszała oraz Izabela Panufnik. Wciąż trwają rozmowy z Małgorzatą Kupisz i Małgorzatą Zaciek, ale są bliskie finalizacji. W Nike wciąż będą grały Natalia Dąbkowska oraz Anna Wądołkowska. Obie młode siatkarki będą do dyspozycji trenerów pierwszego i drugiego zespołu.

Z Węgrowem pożegnała się Aneta Gancarczyk, która zastanawia się nad dalszą grą w siatkówkę. Nazwisko środkowej pojawia się w kontekście gry w Sparcie Warszawa. Libero Paulina Snopkiewicz musi wybrać pomiędzy prywatną działalnością a grą w siatkówkę. Nowymi zawodniczkami Nike będą Angelika Bulbak oraz Izabela Trocińska. Pierwsza z nich ma 23 lata, gra na pozycji libero, a jej ostatnim klubem była stołeczna Sparta. Trocińska to pochodząca z Wołomina środkowa, która poprzednio występowała w SMS PZPS Sosnowiec i tam się uczyła. Teraz mogąca grać także na ataku siatkarka dołączy do Nike i węgrowskiego SOS. W najbliższych dniach powinny być znane nazwiska 2-3 pozostałych zawodniczek, dzięki czemu kadra zostanie skompletowana.

Właściwe treningi siatkarki z Węgrowa rozpoczną 1 sierpnia, a już 17 sierpnia wyjadą na obóz przygotowawczy. Wszystko po to, aby z jak najlepszej strony pokazać się na zapleczu Orlen Ligi.

Artykuł ukazał się w Życiu Siedleckim

 

źródło: własne; foto: haloGORLICE.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;