piątek, 1 marca 2024r.

Ekstremalnie po raz siódmy

W sobotę 28 czerwca na obiektach Agencji Rozwoju Miasta oraz w amfiteatrze i jego okolicach odbędzie się VII edycja Dni Sportów Ekstremalnych.

Siedlecki Dzień Sportów Ekstremalnych to coroczna impreza odbywająca się na obiektach sportowych przy ul. Prusa 6. Jej celem jest promowanie aktywnego wypoczynku zgodnie z hasłem „Młody, wolny od nałogów”.

Gokarty, ścianka wspinaczkowy, most linowy, warsztaty z łucznictwa, kolejka tyrolska, byk mechaniczny, maraton fitness, czy skok na bungee – to tylko kilka z licznych atrakcji jakie zapewniają organizatorzy. Dni Sportów Ekstremalnych cieszą się niesłabnącą popularnością i nie inaczej powinno być w tym roku. Od godz. 10.00 na skateparku każdy będzie miał szansę spróbować swoich sił nie tylko w jeździe na sprzęcie sportowym, ale również w parkourze, trickingu i sportowym karate. Tradycyjnie przeprowadzone zostaną także zawody dla rowerzystów oraz deskorolkarzy. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe Nad uczestnikami warsztatów będą czuwać kolejno członkowie stowarzyszeń: Siedlecki Klub Sportów Ekstremalnych, Klub Sportowy Parkour Wschód oraz Kawashi.

O godzinie 18.00 na amfiteatrze wystąpią zespoły hip – hopowe: NPS, Eko / Ósmy Kontynent, Wspólny Motyw, Uajzy, grupa breakdance’owa Piona, Dusty Vibez – Prykone X DJ Bulb, Under oraz gwiazda wieczoru – TAU!

SportSiedlce.pl jest patronem medialnym imprezy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;