poniedziałek, 26 lutego 2024r.

OZPN rozlosował Puchar i terminarze

Dzisiaj w siedzibie OZPN Siedlce rozlosowano dwie pierwsze rundy okręgowego Pucharu Polski oraz terminarze Ligi okręgowej, Klasy A oraz Klasy B.

Puchar Polski OZPN Siedlce – 2014/15

I runda – 27.08.14, 17:00

1. ULKS Gołąbek – Hutnik Huta Czechy
2. Jutrzenka Cegłów – Watra Mrozy
3. MKS Małkinia – Czarni Węgrów
4. Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka
5. Naprzód II Skórzec – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6. Tęcza Korczew – Płomień Dębe Wielkie
7. Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica
8. Świt Barcząca – Podlasie Sokołów Podlaski
9. Legion Grębków – Miedzanka Miedzna
10. Victoria Kałuszyn – Zryw Sobolew
11. UPLKS Stanisławów – Tygrys Huta Mińska
12. LUKS Ruda Wolińska – Tajfun Jartypory
13. Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin
14. Zryw II Sobolew – Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn – wolny los

II runda – 10.09.14, 16:30
Do gry przystępuje IV-ligowiec: Mazovia Mińsk Mazowiecki.

zwycięzca pary nr 4 – zwycięzca pary nr 1
zwycięzca pary nr 8 – zwycięzca pary nr 12
Wektra Zbuczyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki
zwycięzca pary nr 10 – zwycięzca pary nr 3
zwycięzca pary nr 7 – zwycięzca pary nr 13
zwycięzca pary nr 6 – zwycięzca pary nr 11
zwycięzca pary nr 9 – zwycięzca pary nr 14
zwycięzca pary nr 2 – zwycięzca pary nr 5


Liga okręgowa (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 15-17.08.14:
Tygrys Huta Mińska – Miedzanka Miedzna,
Naprzód Skórzec – Podlasie Sokołów Podlaski,
Hutnik Huta Czechy – Czarni Węgrów,
Victoria Kałuszyn – Watra Mrozy,
Tajfun Jartypory – Fenix Siennica,
Wilga Miastków Kościelny – Zryw Sobolew,
Sęp Żelechów – Orzeł Unin,
Wektra Zbuczyn – Jabłonianka Jabłonna Lacka

2 kolejka – 20.08.14:
Miedzanka Miedzna – Jabłonianka Jabłonna Lacka,
Orzeł Unin – Wektra Zbuczyn,
Zryw Sobolew – Sęp Żelechów,
Fenix Siennica – Wilga Miastków Kościelny,
Watra Mrozy – Tajfun Jartypory,
Czarni Węgrów – Victoria Kałuszyn,
Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy,
Tygrys Huta Mińska – Naprzód Skórzec

3 kolejka – 23-24.08.14:
Naprzód Skórzec – Miedzanka Miedzna,
Hutnik Huta Czechy – Tygrys Huta Mińska,
Victoria Kałuszyn – Podlasie Sokołów Podlaski,
Tajfun Jartypory – Czarni Węgrów,
Wilga Miastków Kościelny – Watra Mrozy,
Sęp Żelechów – Fenix Siennica,
Wektra Zbuczyn – Zryw Sobolew,
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Orzeł Unin


Klasa A (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 23-24.08.14:
Grodzisk Krzymosze – UPLKS Stanisławów,
Wicher Sadowne – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Kosovia Kosów Lacki – Jutrzenka Cegłów,
ULKS Gołąbek – Błękitni Stoczek Węgrowski,
Płomień Dębe Wielkie – Jastrząb Żeliszew,
MKS Małkinia – Zorza Sterdyń,
LKS Ostrówek – Liwia Łochów

2. kolejka – 30-31.08.14:
UPLKS Stanisławów – Liwia Łochów,
Zorza Sterdyń – LKS Ostrówek,
Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia,
Błękitni Stoczek Węgrowski – Płomień Dębe Wielkie,
Jutrzenka Cegłów – ULKS Gołąbek,
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Kosovia Kosów Lacki,
Grodzisk Krzymosze – Wicher Sadowne

3 kolejka – 03.09.14:
Wicher Sadowne – UPLKS Stanisławów,
Kosovia Kosów Lacki – Grodzisk Krzymosze,
ULKS Gołąbek – Mazovia II Mińsk Mazowiecki,
Płomień Dębe Wielkie – Jutrzenka Cegłów,
MKS Małkinia – Błekitni Stoczek Węgrowski,
LKS Ostrówek – Jastrząb Żeliszew,
Liwia Łochów – Zorza Sterdyń


 Klasa B (Siedlce) – 2014/15

1 kolejka – 30-31.08.14:
Zryw II Sobolew – Rywal Ruchna,
Tęcza Korczew – Legion Grębków,
Świt Barcząca – Olimpia Latowicz,
Nojszewianka Dobre – ULKS Starawieś,
Kolektyw Oleśnica – Polonez Mordy

2 kolejka – 06-07.09.14:
Rywal Ruchna – Polonez Mordy,
ULKS Starawieś – Kolektyw Oleśnica,
Olimpia Latowicz – Nojszewianka Dobre,
Legion Grębków – Świt Barcząca,
Zryw II Sobolew – Tęcza Korczew

3 kolejka – 13-14.09.14:
Tęcza Korczew – Rywal Ruchna,
Świt Barcząca – Zryw II Sobolew,
Nojszewianka Dobre – Legion Grębków,
Kolektyw Oleśnica – Olimpia Latowicz,
Polonez Mordy – ULKS Starawieś

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;