czwartek, 2 maja 2024r.

Artego lepszy w końcówce

W pierwszym meczu na turnieju w Łodzi MKK Siedlce przegrał 62:65 z Artego Bydgoszcz.

MKK wreszcie w pełnym składzie w pierwszej kwarcie toczył wyrównany bój z ogranymi na najwyższym szczeblu bydgoszczankami. W drugiej kwarcie podopieczne Arkadiusza Mazurkiewicza i Todora Mollova zagrały słabiej w obronie, a Artego skutecznie kontrował. Do przerwy przeciwniczki siedlczanek prowadziły 42:25.

Cała druga połowa to pogoń MKK za rywalkami. Po okresie dobrej gry beniaminek TBLK doprowadził do remisu 62:62. Ostatnie słowo należało jednak do Artego, który w końcówce wykazał więcej wyrachowania.

W sobotę MKK zagra z gospodyniami. Początek meczu z Widzewem zaplanowano na 18:30.

05.09.14, 17:00 – Łódź
Turniej: MKK Siedlce – Artego Bydgoszcz 62:65 (15:17, 10:25, 22:16, 15:7)
MKK: 13. Anna Zarycka 14, 5. Amy Jaeschke 10, 11. Olivia Tomiałowicz 9, 8. Emina Demirović 7, 22. Paulina Misiek 6, 21. Elżbieta Mukosiej 6, 4. Eureka Brooks 5, 12. Heather Butler 2, 9. Katarzyna Salska 2, 10. Magda Bibrzycka

źródło: własne; foto: Michał Głódź