Pewna wygrana z Widzewem

Gospodynie Turnieju Zawsze z Mistrzem nie były zagrożeniem dla MKK.

Siedlczanki praktycznie od pierwszej minuty uzyskały przewagę, którą w miarę upływu czasu stopniowo powiększały. MKK grał konsekwentnie i nie miał słabych punktów. Podopieczne Arkadiusza Mazurkiewicza i Todora Mollova wygrały pierwszą połowę 40:28. W ostatniej odsłonie spotkania siedlczanki jeszcze powiększyły swoją przewagę, ustalając końcowy wynik na 75:46. W składzie Widzewa zaprezentowała się była zawodniczka MKK Lidia Niedzielska.

Na zakończenie turnieju MKK zmierzy się z AZS UMCS Lublin. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o 10:30.

06.09.14, 18:30 – Łódź
Turniej: Widzew Łódź – MKK Siedlce 46:75 (14:18, 14:22, 11:13, 7:22)
MKK: 12. Heather Butler 15, 10. Magda Bibrzycka 12, 22. Paulina Misiek 9, 11. Olivia Tomiałowicz 9, 5. Amy Jaeschke 8, 21. Elżbieta Mukosiej 6, 13. Anna Zarycka 6, 4. Eureka Brooks 4, 8. Emina Demirović 4, 9. Katarzyna Salska 2

źródło: własne; foto: Michał Głódź