środa, 28 lutego 2024r.

Księżak bez oręża

SKK Siedlce kontynuuje zwycięską serię. Po serii porażek, przyszedł zdecydowanie lepszy okres. Siedlczanie rozprawili się dziś w kolejnym sparingu z Księżakiem Łowicz.

Zespół SKK miał w tym meczu przewagę, co miało przełożenie na końcowy wynik. Z każdą kwartą nasza drużyna zwiększała dystans, który w pewnym momencie urósł do 20 punktów. Team Wiesława Głuszczaka i Kamila Sulimy mógł w dzisiejszym spotkaniu zaprezentować kilka efektownych zagrywek, zważywszy na przewagę punktową i słabość rywala. Po raz kolejny czynnikiem decydującym o wygranej była dominacja pod koszem w wykonaniu koszykarzy SKK.

W meczu zagrali już Kamil Michalski i Paweł Kowalczuk. Marek Szumełda-Krzycki nie był jeszcze desygnowany do gry.

W najbliższym czasie (piątek-sobota) SKK zagra w turnieju towarzyskim Mazovia Cup. W pierwszym meczu spotka się z Legią Warszawa, natomiast kolejnego rywala (mecz o 1 lub 3 miejsce) wyłoni pojedynek Rosy II Radom ze Zniczem Pruszków.

16.09.14, 19:00 – Łowicz

Sparing: Księżak Łowicz – SKK Siedlce 61:76 (17:23, 16:19, 13:19, 15:15)

SKK: Rafał Sobiło 14, Aaron Weres 11, Paweł Kowalczuk 10, Wojciech Osiński 9, Kamil Gawrzydek 8, Karol Dębski 6, Łukasz Ratajczak 6, Kamil Sulima 6, Kamil Michalski 4, Mateusz Bal 2.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;