Huragan zmiótł rekord

Rezerwy MKK zanotowały pierwszą domową porażkę w sezonie.

Siedlczankom nie wyszła pierwsza kwarta i niemal od początku spotkania trzeba było gonić wynik. Kolejne minuty były bardziej wyrównane i dawały nadzieję na korzystny wynik, jednak ostatnia część spotkania znowu upłynęła pod znakiem przewagi Huraganu, który wygrał ostatecznie 79:56. W szeregach wołomińskiego UKS dobre zawody rozegrała wychowanka MKK Zuzanna Niedziółka.

Kolejny mecz MKK II rozegra 22 listopada w Warszawie. Rywalem siedlczanek w stolicy będzie SKK 12.

14.11.14, 18:00 – Siedlce (sala I LO)
II liga: MKK II Siedlce – Huragan Wołomin 56:79 (13:26, 15:13, 20:20, 8:20)
MKK II: Marta Cepek 15, Magdalena Mołłow 15, Katarzyna Artych 8, Dominika Prochenka 7, Katarzyna Chodkowska 5, Anna Jaszczuk 5, Natalia Domańska 1, Izabela Cabaj, Weronika Horoszko, Paulina Komar, Dominika Paczóska, Angelika Strzałek