Łomianki znowu górą

Rezerwy MKK zapoznały się z nową halą przy ZSP nr 3. Rekonesans nie zakończył się pomyślnie, gdyż siedlczanki wysoko przegrały z uczennicami NLO nr 71 w Łomiankach.

Koszykarki z Łomianek to zawodniczki wyszukane na terenie całego kraju i skoszarowane w jednym miejscu pod auspicjami Polskiego Związku Koszykówki. W meczu pierwszej rundy SMS PZKosz nie dał szans siedlczankom. Rewanżowe spotkanie na hali popularnej samochodówki ponownie zakończyło się zwycięstwem utalentowanych uczennic. Już do przerwy przyjezdne prowadziły 40:19. Kolejne kwarty były jeszcze bardziej udane dla koszykarek z Łomianek. Ostatecznie MKK II Siedlce przegrał 44:85.

Kolejnym rywalem siedlczanek będzie SKK Polonia Warszawa. Do meczu dojdzie w sobotę 6 grudnia o 17 na hali przy ul. Konwiktorskiej.

01.12.14, 18:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
II liga: MKK II Siedlce – NLO nr 71 SMS PZKosz Łomianki 44:85 (13:20, 6:20, 10:24, 15:21)

MKK II: 5. Magdalena Mołłow 15, 13. Anna Jaszczuk 13, 24. Dominika Prochenka 13, 15. Katarzyna Artych 3, 11. Izabela Cabaj, 9. Katarzyna Chodkowska, 14. Monika Dziołak, 12. Paulina Komar, 23. Dominika Paczóska, 6. Angelika Strzałek