czwartek, 2 maja 2024r.

Nieudany debiut w nowej hali (fotogaleria)

SPR Siedlce rozegrał mecz ligowy na nowej hali przy ZSP nr 3 w Siedlcach. Siedlczanie przegrali z zespołem Pabiks Pabianice 29:34.

Siedlczanie w pierwszych fragmentach meczu popełniali dużo błędów w obronie i przyjezdni wyszli na prowadzenie 3:0. Pierwszą bramkę dla SPR zdobył Paweł Łukaszuk (1:3). W dalszej części meczu podopieczni Adama Tomczuka próbowali dogonić rywala, który wygrywał różnicą trzech bramek, jednak to goście powiększyli prowadzenie. Przy stanie 5:11 trener siedlczan wziął czas, jednak to nie pomogło. Pierwsza odsłona kończyła się przegraną 12:16. Druga połowa dobrze rozpoczęła się dla SPR, ponieważ gospodarze odrobili starty i przegrywali już tylko dwoma bramkami. Gdy wydawało się, że szczypiorniści SPR dogonią rywala, to siedlczanie zaczęli popełniać proste błędy i gości ponownie wygrywali kilkoma bramkami. Po celnym wykonaniu rzutu karnego przez Sebastiana Hundera na tablicy widniał wynik 28:31. W ostatnich minutach spotkania Paweł Łukaszuk zdobył bramkę i było 29:31. Chwilę później Paweł Krawczyk został ukarany karą dwóch minut i grający w osłabieniu siedlczanie stracili kolejne bramki. Ostatecznie podopieczni Adama Tomczuka przegrali 29:34. Najwięcej bramek dla drużyny SPR rzucił Paweł Łukaszuk (9 bramek).

Następny mecz SPR zagra na wyjeździe z liderem – Wisłą II Płock.

06.12.14, 17:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: SPR Siedlce – Pabiks Pabianice 29:34 (12:16)

SPR: Adam Maciak, Krzysztof Maciak – Tomasz Brzezek 1, Bartosz Sokołów, Paweł Łukaszuk 9, Dawid Rymarzak, Sebastian Tomczuk 6, Marek Głuchowski 5, Marcin Tomczuk, Michał Kluczek 2, Paweł Krawczyk 1, Rafał Nasiłowski, Sebastian Hunder 5

Kary: Michał Kluczek 2 min, Paweł Krawczyk 2 min, Sebastian Tomczuk 2 min