wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Sportowiec Tygodnia #76

Wybieramy najlepszego sportowca za okres 24 listopada-14 grudnia. Zachęcamy do głosowania!

Nominacje:

Katarzyna Grzybowska – w deblu z Natalią Partyką zajęła wyśmienite drugie miejsce w turnieju Grand Finals w tenisie stołowym podsumowującym sezon cyklu ITTF World Tour.

Wioleta Jastrzębska – została mistrzynią Europy do lat 23 w podnoszeniu ciężarów w cypryjskim Limassol.

Katarzyna Posiadała – zwyciężyła w Pucharze Polski w formule K-1 oraz zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski seniorów Oriental Rules (Thai-Kickboxing) i została najlepszą zawodniczką tych mistrzostw.

Głosowane zakończone! Sportowcem Tygodnia (24 listopada-14 grudnia) została Katarzyna Posiadała. Gratulujemy i zachęcamy do głosowania w kolejnej edycji!