czwartek, 2 maja 2024r.

Remis na zakończenie przygotowań (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni zremisował w swoim ostatnim sparingu przed nadchodzącym rozgrywkami III ligi z Orlętami Radzyń Podlaski 1:1.

Pierwsze minuty spotkania należały do biało-niebieskich, którzy już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Hubert Tomalski po indywidualnej akcji na skrzydle, zszedł do środka, po czym uderzył celnie w krótki róg. Goście odpowiedzieli w 21 minucie, kiedy to strzał Adisona na bok sparował Piotr Antoszczuk, do odbitej piłki dopadł Tomasz Ryczek, który skierował futbolówkę do pustej bramki. W drugiej połowie więcej bramek nie padło i spotkanie zakończyło się remisem.

Już za tydzień 14 marca Pogoń II Siedlce zainauguruje rundę wiosenną III ligi łódzko-mazowieckiej. Siedlczanie na własnym boisku zmierzą się z rezerwami Legii Warszawa.

07.03.15, 12:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:1)

Bramki: Hubert Tomalski 7 – Tomasz Ryczek 21

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 15. Adrian Zawadka (54, 18. Tomasz Nieścieruk), 2. Michał Panufnik, 16. Damian Guzek, 9. Aron Majczyna (46, 11. Bartosz Mudent) – 7. Piotr Krawczyk, 19. Sebastian Krawczyk (88, 13. Adam Chojecki), 10. Sylwester Buga (60, 20. Mateusz Janusiewicz), 4. Mateusz Janusiewicz (46, 20. Mateusz Lubkowicz), 5. Hubert Tomalski (71, 8. Daniel Miler) – 14. Bartosz Kaszubowski (88, 3. Kacper Mróz)

Żółte kartki: Damian Guzek 22, Adrian Zawadka 49, Tomasz Nieścieruk 82 – Arkadiusz Kot 63, Bartłomiej Powałka 79