piątek, 19 lipca 2024r.

Dominacja Rawy w Gołdapi (fotogaleria)

Liczne grono narciarzy UKS Rawa Siedlce wystartowało w II Letnim Biegu Jaćwingów. Rzecz jasna siedlczanie nie poruszali się na nartach, a na nartorolkach. Trzeba przyznać, że udało im się zdominować tę konkurencję.

9 sierpnia w samo południe w centrum Gołdapi rolkarze i nartorolkarze przystąpili do zmagań w II Letnim Biegu Jaćwingów. W rywalizacji wzięło udział w sumie 111 zawodników z całej Polski i z zagranicy. Mieli oni do pokonania trzy okrążenia po 7 km każde.

Zmagania na nartorolkach zdecydowanie zdominowali reprezentanci UKS Rawa Siedlce.

Pierwszy na mecie wśród mężczyzn zameldował się Daniel Iwanowski (41:44), a trzeci był Damian Duk (42:55). Mało tego! W pierwszej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch siedlczan: czarty był Arkadiusz Posiadała (43:58), zaś dziesiąty – Tomasz Filipek (45:11).

W gronie pań triumfowała Kamila Borkowska z Rawy (51:01), wyprzedzając o 3 sekundy swoją koleżankę klubową Monikę Sołoniewicz (51:04). Czwarta na metę dotarła Justyna Stefaniuk (51:08), piąta była Anna Bielecka (51:12), natomiast na ósmej pozycji sklasyfikowano Joannę Bronisz (54:18), a na dziewiątej – Oliwię Pawełko (1:00:21).

WYNIKI

FOTOGALERIA

 

źródło: własne / skipol; foto: goldap.wm.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;