piątek, 19 lipca 2024r.

TOPAZ CUP 2015

W dniach 12-13 września 2015 r., na obiektach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła 6 rozgrywany będzie turniej piłkarski TOPAZ CUP.

Dedykowany jest on dla chłopców rocznika 2004 i młodszych. W turnieju weźmie udział 16 drużyn w systemie gry „każdy z każdym”. Uczestnicy to: Lech Poznań, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Broń Radom, Motor Lublin, Polonia Warszawa, Resovia, APN Ostrołęka, Siarka Tarnobrzeg, Hetman Zamość, Football Academy Opole (k/Wrocławia), Talent Białystok, AP Sokołów Podlaski oraz dwie drużyny Pogoni Siedlce.

Turniej rozpoczyna się w sobotę 12 września o godzinie 9:00. Zakończenie planowane jest na 15:30 w niedzielę. Zwycięzcą turnieju zostanie drużyna, która uzbiera najwięcej punktów.

Partnerem strategicznym turnieju jest firma TOPAZ, która wraz z firmą WEDEL (sponsor) w trakcie turnieju przewiduje atrakcje nie tylko dla chłopców uczestniczących ale również dla publiczności.

Celem rozgrywek jest promowanie rozwoju dzieci w Siedlcach i nie tylko poprzez sport , a w szczególności piłkę nożną w zgodzie z zasadami Fair Play.

Na tym etapie rozwoju, dzieci prezentują bardzo wyrównany poziom dlatego rywalizacja i same rozgrywki są niezwykle atrakcyjne sportowo.

Zapraszamy wszystkich fanów, w szczególności rodziców z dziećmi.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;