wtorek, 23 lipca 2024r.

Mocna nie tylko na nartach

Znakomicie spisała się siedlczanka Natalia Grzebisz w Letnim Biegu Piastów, który odbył się na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła 29 sierpnia około pięciuset zawodnikom, którzy stanęli na starcie maratonu i półmaratonu rozgrywanych w ramach Letniego Biegu Piastów.

Na dystansie maratonu wystartowała pochodząca z Siedlec Natalia Grzebisz. Natalia znana jest bardziej z rywalizacji na nartach. Gwoli przypomnienia nadmieńmy, że w ubiegłym roku wygrała Zimowy Bieg Piastów. W tegorocznej letniej odsłonie Biegu Piastów Natalia Grzebisz okazała się bezkonkurencyjna przybiegając do mety z przewagą 5 minut (4:08:36) nad Justyną Stefaniak w Oleśnicy (4:14:04). – Kocham biegać w Jakuszycach latem i zimą. Nie miałam ostatnio żadnych specjalnych przygotowań. Ale trzeba było zacząć porządnie się ruszać, bo zimą czeka mnie start w Biegu Wazów – podsumowała siedlecka zwyciężczyni maratonu nam.

Bieg Piastów dołączył do elitarnego grona maratonów, które oprócz rywalizacji na nartach oferują także maratony górskie oraz rowerowe.

WYNIKI

 

źródło: własne / bieg-piastow.pl / skipol; foto: bieg-piastow.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;