piątek, 3 maja 2024r.

Bezdyskusyjne zwycięstwo MKK

MKK rozpoczął udział w łódzkim turnieju od pewnego zwycięstwa z Ostrovią.

W pierwszej kwarcie siedlczanki pokazały jak wiele dzieli ekstraklasę od I ligi. MKK był lepszy w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła i wygrał 27:12. W kolejnych kwartach przewaga drużyny Teodora Mollova nie była już taka dobitna. Wpływ na to miały liczne rotacje w składzie oraz szybkie rozstrzygnięcie losów meczu. Najwięcej punktów dla MKK uzbierała Keena Mays (14).

W sobotę rywalem siedlczanek będzie Basket Aleksandrów Łódzki. Początek meczu o 16:00.

04.09.15, 18:45 – Łódź
II mecz turnieju: MKK Siedlce – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 71:42 (27:12, 18:16, 9:4, 17:10)
MKK: Keena Mays 14, Marie Malone 11, Katarzyna Trzeciak 8, Magdalena Koperwas 7, Anna Kirijenko 6, Anna Olchowyk-Pokojowa 6, Magdalena Parysek 6, Agnieszka Makowska 5, Oksana Kisilowa 3, Nicole Lenard 3, Dominika Prochenka 2, Magdalena Mołłow