poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Bracia w duecie na gali Duet Fight Night

Reprezentujący siedlecki klub Boxer/TKKF bracia: Maciej i Roger Garbaczewscy za niewiele ponad tydzień wystąpią na gali Duet Fight Night: Polska vs Anglia, która będzie miała miejsce w Londynie, 20 września. Będzie to pierwszy start międzynarodowy w zawodowym sporcie dla obu podopiecznych Andrzeja Garbaczewskiego i miejmy nadzieję, że będzie on zwycięski.

Maciej Garbaczewski zawalczy o tytuł międzynarodowego, zawodowego mistrza molski w wadze do 67 kg, a jego przeciwnikiem będzie mistrz europy oriental rules (Muay Thai) organizacji WKN, Kurtis Allen. Przeciwnik Polaka jest o wiele bardziej doświadczony na zawodowym ringu, bowiem stoczył już 16 walk, ale tylko połowę z nich wygrał. Maciej Garbaczewski wnosi do ringu wiele tytułów mistrza Polski oraz świetny rekord, jak do tej pory stoczył dwie walki zawodowe, obydwie wygrał, ale w amatorskim Kickboxingu wygrał 51 walk i tylko pięć razy przegrywał. Polonia w Londynie zdecydowanie będzie kibicować zawodnikowi z Siedlec, którego walki zawsze są emocjonujące.

Równie trudną walkę będzie toczył Roger Garbaczewski. Podobnie jak brat startujący z sukcesami w organizacji DSF Kickboxing Challenge zawodnik z Siedlec będzie walczył z Brytyjczykiem, a jego rywalem będzie Liam Wells. Anglik to doświadczony zawodnik, który stoczył 20 walk zawodowych i trzykrotnie schodził z ringu pokonany. Jest mistrzem świata WKA oraz IKF w formule full contact. W K-1 na razie ma pięć walk zawodowych, ale zawodnik z Siedlec nie jest gorszy i ma w dorobku tytuły Mistrza Polski.

Obydwu braciom pomagał ostatnio najwybitniejszy zawodnik K-1 w wadze do 70-ciu kg w Polsce, Michał Głogowski. Pochodzący z Siedlec uczestnik najbardziej prestiżowego turnieju w Kickboxingu pomagał w treningu obydwu zawodnikom, przy okazji samemu powoli przygotowując się do powrotu po dłuższej przerwie na ring.

 

źródło: własne, foto: archiwum Macieja Garbaczewskiego

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;