niedziela, 14 lipca 2024r.

Zmiany, zmiany, zmiany

Pogoń Siedlce pod wodzą nowego trenera, z dwoma nowymi zawodnikami i w nowej grupie rozpocznie sezon 2015-16.

Pierwszym rywalem siedlczan w grupie południowej będzie Dwunastka-Betard Wrocław. Mecz w stolicy Dolnego Śląska będzie debiutem dla Sylwestra Dąbrowskiego, który latem zastąpił Jakuba Sagana. Ponadto barw Pogoni po raz pierwszy będzie bronił Bartosz Szarmach, kreowany na lidera zespołu po odejściu Karola Prusa-Strowskiego. Po okresie wypożyczenia do Ostródy powrócił Tomasz Tomaszuk, który także liczy, że będzie otrzymywał szansę ogrywania się na zapleczu ekstraklasy.

– Startujemy w nowej grupie, w której nie znamy potencjału rywali. Myślę, że miejsce w górnej połówce tabeli jest w naszym zasięgu. Faworyci nadchodzącego sezonu na papierze to przede wszystkim UKS Villa-Verde Olesno, ale także Broń Radom i BISTS Bielsko-Biała. Mamy młody zespół, są różne style gry, zobaczymy jak się przystosujemy do nowych realiów – powiedział nowy opiekun Pogoni.

Premiera nowego sezonu nastąpi 11 września w Zawierciu. Siedleccy tenisiści stołowi dzień później zagrają we Wrocławiu z Dwunastką-Betard. W składzie pierwszego rywala Pogoni największym zagrożeniem wydaje się być doświadczony Krzysztof Kaczmarek.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;