wtorek, 7 maja 2024r.

Pełni werwy tylko do przerwy

Porażką 80:84 zakończyła się konfrontacja SKK Siedlce z AZS UŁ Szkoła Gortata w meczu decydującym o pierwszym miejscu w łódzkim turnieju.

O tym jak nieprzewidywalny potrafi być mecz, przekonali się w niedzielę koszykarze SKK. W pojedynku o Puchar Dyrektora Szkoły Gortata mierzyli się z gospodarzami – AZS UŁ. Do przerwy nic nie zapowiadało końcowego horroru (jednak bez happy endu). 16-punktowa zaliczka SKK wydawała się być bezpieczną. Tymczasem bardzo zmobilizowani łodzianie, by zniwelować straty, potrzebowali jednej kwarty… Trzeci akt tego meczu wygrany przez AZS UŁ 26:9 (!) sprawił, że mecz nabrał rumieńców, chociaż nie było to po myśli naszych graczy. Determinacja gospodarzy pozwoliła odwrócić losy spotkania i ostatecznie wygrać przewagą 4 punktów.

20.09.15, 11.30 – Łódź

Turniej w Łodzi: SKK Siedlce – AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 80:84 (27:22, 21:10, 9:26, 23:26)

SKK: Aaron Weres 16, Kamil Sulima 15, Wojciech Osiński 11, Rafał Sobiło 8, Filip Struski 8, Adam Brenk 6, Marcin Kowalewski 5, Mateusz Bal 4, Michał Musijowski 4, Rafał Rajewicz 3, Patryk Bajtus, Bartłomiej Bojko.