wtorek, 23 lipca 2024r.

Maciej Garbaczewski z pasem, Roger na tarczy

W minioną niedzielę 20 września w Londynie odbyła się gala Duet Fight Night: Polska vs Anglia. W międzynarodowym meczu kickboxerskim reprezentanci Polski pokonali Anglików 5-4, a w dwóch walkach zobaczyliśmy zawodników z Siedlec, braci Rogera i Macieja Garbaczewskich.

Roger Garbaczewski zmierzył się z Dominikiem Matuszem i niestety rywal zawodnika Boxer Team Siedlce okazał się być zwycięzcą tej potyczki. Sędziowie opowiedzieli się za przeciwnikiem podopiecznego Andrzeja Garbaczewskiego i po raz pierwszy w swojej zawodowej karierze, Roger musiał zejść z ringu pokonany. Trzeba jednak przyznać, że na kilka dni przed galą zmieniono mu przeciwnika, gdyż Brytyjczyk Liam Wells wycofał się na kilka dni przed walką z siedleckim kickboxerem.

W lepszym humorze do Siedlec powraca Maciej Garbaczewski. Utalentowany zawodnik Boxer Team zdobył pas międzynarodowego Mistrza Polski PZKB pokonując decyzją sędziów Kurtisa Allena. Jest to wielki sukces Garbaczewskiego, który już w organizacji DSF Kickboxing Challenge dał się poznać fanom kickboxingu z dobrej strony, pokonując m.in. mistrza Polski w kickboxingu, Macieja Grzegorzewskiego z Białegostoku. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejne walki jednego i drugiego z braci, a najbliższą okazją będą Mistrzostwa Świata WAKO w serbskim Belgradzie.

 

źródło: własne; foto: Duet Fight Night

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;