wtorek, 16 lipca 2024r.

Rozstrzygnięcia na korcie

Andrzej Cichy i Karol Beczek zostali zwycięzcami Otwartych Mistrzostw Siedlec amatorów w tenisie ziemnym w deblu. Dariusz Kowal wygrał za to indywidualny turniej tenisa ziemnego dla zawodników powyżej 50 lat.

W dniu 13 września 2015 r. Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem Otwartych Mistrzostw Siedlec amatorów w tenisie ziemnym w debla.
Zawody rozegrano na kortach TKKF w Siedlcach przy ul. Batorego a do rywalizacji przystąpiło 10 par.

Wyniki

Grupa A
Cichy/Beczek               – Adamkiewicz/Szczerbicki        9:5
Cichy/Beczek               – Guth/Golec                             9:1
Guth/Golec                   – Adamkiewicz/Szczerbicki        5-9

  1. Andrzej Cichy / Karol Beczek                        2          18-7      (awans)
  2. Jacek Adamkiewicz/ Gabriel Szczerbicki        1          15-14    (awans)
  3. Marek Guth / Mirosław Golec                        0          6-18

Grupa B
Sokólski/Sokólski         – Więckiewicz/Denysiuk             6:9
Sokólski/Sokólski         – Łuka / Kaliniak                        9:5
Łuka / Kaliniak              – Więckiewicz/Denysiuk             9:8

  1. Sławomir Denysiuk / Robert Więckiewcz        1          17-15    (awans)
  2. Mirosław Sokólski / Jakub Sokólski               1          15-14    (awans)
  3. Tomasz Łuka/ Janusz Kaliniak                      1          14-17    (awans – lepszy wynik z III m.)

Grupa C
Okniński/Mielcarz         – Murek/Jobczyk                       9:1
Pużuk/Kosowski           – Swinarski/Marcinuk                 6:9
Okniński/Mielcarz         – Pużuk/Kosowski                     9:1
Murek/Jobczyk             – Swinarski/Marcinuk                 9:5
Okniński/Mielcarz         – Świnarski/Marciniuk                9:0
Pużuk/Kosowski           – Murek/Jobczyk                       9:1

  1. Andrzej Okniński/Paweł Mielcarz                   3          27-2      (awans)
  2. Andrzej Murek/Daniel Jobczyk                       2          19-15    (awans)
  3. Sławomir Świnarski/Leszek Marciniuk            1          14-24    (awans)
  4. Krzysztof Pużuk/Waldemar Kosowski     0        23-15

Wyniki ćwierćfinałów
Cichy/Beczek – Łuka/Kaliniak                          9:5
Sokólski/Sokólski – Murek/Jobczyk                       9:4
Więckiewicz/Denysiuk – Świnarski/Marciniuk                9:2
Okniński/Mielcarz – Adamkiewicz/Szczerbinki        9:5

Wyniki półfinałów
Cichy/Beczek – Sokólski/Sokólski                   9:7
Okniński/Mielcarz – Więckiewicz/Denysiuk             9:4

Mecz o III miejsce
Sokólski/Sokólski – Więckiewicz/Denysiuk             9:6

Finał
Cichy/Beczek – Okniński/Mielcarz                   9:2

Ostateczna kolejność turnieju

  1. Andrzej Cichy / Karol Beczek
  2. Andrzej Okniński / Paweł Mielcarz
  3. Mirosław Sokólski / Jakub Sokólski
  4. Robert Więckiewicz / Sławomir Denysiuk
    5-8.Tomasz Łuka / Janusz Kaliniak
    Andrzej Murek / Daniel Jobczyk
    Sławomir Świnarski / Leszek Marcinkiewicz
    Jacek Adamkiewicz / Gabriel Szczerbinki
    9-10. Krzysztof Pużuk / Waldemar Kosowski
    Marek Guth / Mirosław Golec

 


W dniach 5-6 września 2015 roku Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem Indywidualnego Turnieju tenisa ziemnego dla zawodników powyżej 50 lat. Zawody rozegrano na kortach TKKF w Siedlcach. Do rywalizacji przystąpiło 13 zawodników.

WYNIKI

Grupa: A

  1. Kowal         – A. Okniński              2:0
    D. Kowal         – K. Pużuk                  2:0
    A. Okniński     – K. Pużuk                  2:0
  2. Kowal Dariusz                    2          4-0 (awans)
    2. Okniński Andrzej                1          2-2 (awans)
    3. Pużuk Krzysztof                 0          0-4

Grupa: B

  1. Denysiuk    – M. Sokólski              2:1
    S. Denysiuk    – J. Kaliniak                1:2
    J. Kaliniak       – M. Sokólski              0:2
  2. Sokólski Mirosław              1          3-2 (awans)
    2. Denysiuk Sławomir                       1          3-3 (awans)
    3. Kaliniak Janusz                  1          2-3

Grupa: C

A.Chruściel     – R. Pastor                  2:0
A.Chruściel     – A. Murek                  2:0
A. Murek         – R. pastor                  2:0

  1. Chruściel Adam                 2          4-0 (awans)
    2. Murek Andrzej                   1          2-2 (awans)
    3. Pastor Robert                     0          0-4

Grupa: D

  1. Więckiewicz          – A. Mydlak                 2:0
    G. Tomaszuk             – J. Smorczewski       2:0
    R. Więckiewicz          – J. Smorczewski       2:0
    G. Tomaszuk             – A. Mydlak                 2:0
    G. Tomaszuk             – R. Więckiewicz        0:2
    J. Smorczewski         – A. Mydlak                 2:0
  2. Więckiewicz Robert           3          6-0 (awans)
    2. Tomaszuk Eugeniusz        2          4-2 (awans)
    3. Smorczewski Jarosław      1          2-4
    4. Mydlak Andrzej                  0          0-6

Wyniki ćwierćfinałów
Kowal – E. Tomaszuk            2:0
M. Sokólski – A. Murek                  2:0
S. Denysiuk – A. Chruściel             2:1
R. Więckiewicz – A. Okniński           2:1

Wyniki półfinałów
Kowal – M. Sokólski              2:0
R. Więckiewicz – S. Denysiuk          2:0

Finał
Kowal – R. Więckiewciz        2:0

Ostateczna kolejność turnieju
1.Dariusz Kowal
2. Robert Więckiewicz
3-4. Mirosław Sokólski
Sławomir Denysiuk
5-8. Eugeniusz Tomaszuk
Andrzej Murek
Adam Chruściel
Andrzej Okniński
9-12. Jarosław Smorczewski
Robert Pastor
Janusz Kaliniak
Krzysztof Pużuk
13. Andrzej Mydlak

 

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: oirpwarszawa.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;