Huragan lepszy od rezerw (fotogaleria)

Rezerwy MKK Siedlce przegrały 53:68 z UKS Huragan Wołomin.

Siedlczanki wygrały pierwszą kwartę, jednak przez kolejne 20 minut na parkiecie królowały koszykarki z Wołomina. W ciągu drugiej i trzeciej ćwiartki Huragan wypracował na tyle bezpieczną przewagę, że nawet porażka w ostatniej odsłonie spotkania nie miała wpływu na ostateczny rezultat. Najskuteczniejszą zawodniczką w MKK II była Nicole Lenard.

W szeregach rywalek zaprezentowała się była koszykarka rezerw MKK – Katarzyna Chodkowska.

W sobotę 7 listopada o 17:00 rezerwy MKK zmierzą się na wyjeździe z rywalkami zza miedzy – MKK Sokołów Podlaski.

24.10.15, 14:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
II liga: MKK II Siedlce – UKS Huragan Wołomin 53:68 (19:15, 10:21, 10:21, 14:11)
MKK II: 12. Nicole Lenard 13, 15. Katarzyna Artych 11, 24. Dominika Prochenka 9, 4. Marta Cepek 6, 19. Zuzanna Niedziółka 4, 6. Angelika Strzałek 3, 23. Dominika Paczóska 2, 11. Izabela Cabaj, 7. Katarzyna Dębek, 8. Natalia Domańska, 9. Paulina Komar, 13. Zuzanna Wawrynkiewicz