wtorek, 23 lipca 2024r.

Biegi uliczne 11 listopada – zaproszenie

Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zaprasza do udziału w Ulicznych Biegach Niepodległości. Zawody rozegrane zostaną 11 listopada, początek o godz. 13.00.

Biegacze rywalizować będą na tradycyjnej trasie w centrum miasta, ze startem i metą na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Biegi przeprowadzone zostaną w 12 kategoriach. Poniżej przedstawiamy regulamin.

REGULAMIN

  1. Organizator: Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 08-110 Siedlce ul. Świętojańska 4
  2. Patronat: Prezydent Miasta Siedlce, Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych  w Siedlcach.
  3. Cel imprezy: Uczczenie rocznicy Odzyskania Niepodległości, oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców miasta.
  4. Termin i miejsce: 11 listopada 2015 r.(środa), początek biegów godz. 13.00,

     start i meta na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

  1. Kategorie: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Do punktacji drużynowej szkół będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria OPEN kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3 osoby w tym przynajmniej 1 rodzic i 1 kobieta).

  1. Konkurencje: Biegi indywidualne:

godz. 13.00 – SP dziewczęta(klasa 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

godz. 13.10 – SP chłopcy(klasa1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

godz. 13.15- SP dziewczęta(klasa 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

godz.13.20- SP chłopcy(klasa4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

godz. 13.25 – PG dziewczęta start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

godz. 13.30 – PG chłopcy start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

godz. 13.40 – Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000m.

godz. 13.50 – Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy- start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 2000m.

godz. 14.05 – Sztafeta rodzinna start ul. Pułaskiego (3 x jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

godz. 14.20 – Bieg OPEN kobiet– start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do ul. Piłsudskiego i do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3000m.

godz.14.35 – Bieg OPEN mężczyzn –trasa j.w. (5 okr.) – dystans 5000m.

     7. Nagrody: puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla pierwszych 20 zawodników w każdej kategorii wiekowej, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc 1,2,3 w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za miejsca 1,2,3 w klasyfikacji drużynowej szkół(oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za miejsca 1,2,3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

  1. Zgłoszenia: od godz. 12.30 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce)

 

źródło: SOZLA; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;