wtorek, 23 lipca 2024r.

Tylko punkt z Sępem (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni w ramach 15 kolejki zremisowały bezbramkowo z Sępem Żelechów.

Do meczu z Sępem siedlczanie przystąpili wzmocnieni trzema zawodnikami z szerokiej kadry I-ligowca: Przemysławem Frąckowiakiem, Sebastianem Krawczykiem i Patrykiem Ciulakiem.

W pierwszej połowie mecz miał wyrównany przebieg. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ale zabrakło skuteczności. Z kolei w drugiej odsłonie lepiej grali siedlczanie, ale mając kilka stuprocentowych sytuacji nie potrafili umieścić piłki w siatce.

Następne spotkanie podopieczni Marcina Tomaszewskiego rozegrają w najbliższą środę 11 listopada o 13:00 w Miastkowie Kościelnym z miejscową Wilgą.

07.11.15, 17:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 0:0 Widzów: 30

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 16. Sebastian Szcześniak, 5. Piotr Ceranka, 4. Paweł Łydkowski, 11. Bartosz Szostek – 95. Patryk Ciulak, 28. Sebastian Krawczyk, 14. Rafał Zin (70, 8. Bartosz Karczmarek), 7. Dominik Barciak, 77. Mateusz Wassilow (46, 15. Patryk Skrzypek) – 9. Krystian Zbieć

Sęp: 1. Grzegorz Frankowski – 3. Jarosław Łukasiak, 20. Marcin Sągol, 7. Piotr Mądry, 9. Paweł Mazurek – 14. Jarosław Rudzki (83, 8. Michał Jaworski), 18. Kacper Kalbarczyk, 6. Jacek Mazurek, 10. Szymon Słyk – 19. Albert Stodulski, 15. Łukasz Marchlak (88, 11. Sebastian Zegadło)

Żółte kartki: Rafał Zin 55 – Paweł Mazurek 45, Jarosław Łukasiak 72

Sędzia: Tomasz Ołowski (Siedlce)

 

Pozostałe wyniki 15 kolejki:

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Watra Mrozy 4:1,
Płomień Dębe Wielkie – Zryw Sobolew 2:1,
Tęcza Stanisławów – Wilga Miastków Kościelny 1:3,
Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy 2:0,
Orzeł Unin – Tygrys Huta Mińska 7:1,
Tajfun Jartypory – Fenix Siennica 2:0,
Miedzanka Miedzna – Victoria Kałuszyn 0:3,
pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki

1.  Podlasie Sokołów Podlaski 14 36 41-8
2.  Orzeł Unin 14 29 42-16
3.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 27 36-18
4.  Pogoń II Siedlce 14 26 50-20
5.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 25 33-27
6.  Hutnik Huta Czechy 14 25 35-23
7.  Tęcza Stanisławów 14 22 26-23
8.  Tygrys Huta Mińska 14 22 31-30
9.  Tajfun Jartypory 14 22 25-22
10.  Wilga Miastków Kościelny 15 20 20-25
11.  Płomień Dębe Wielkie 14 18 27-38
12.  Zryw Sobolew 14 18 31-20
13.  Victoria Kałuszyn 14 15 18-20
14.  Fenix Siennica 14 15 12-26
15.  Watra Mrozy 14 11 21-46
16.  Sęp Żelechów 15 8 14-35
17.  Miedzanka Miedzna 14 1 6-71

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;