Rezerwy siedleckiej Pogoni w ramach 15 kolejki zremisowały bezbramkowo z Sępem Żelechów.
Do meczu z Sępem siedlczanie przystąpili wzmocnieni trzema zawodnikami z szerokiej kadry I-ligowca: Przemysławem Frąckowiakiem, Sebastianem Krawczykiem i Patrykiem Ciulakiem.
W pierwszej połowie mecz miał wyrównany przebieg. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ale zabrakło skuteczności. Z kolei w drugiej odsłonie lepiej grali siedlczanie, ale mając kilka stuprocentowych sytuacji nie potrafili umieścić piłki w siatce.
Następne spotkanie podopieczni Marcina Tomaszewskiego rozegrają w najbliższą środę 11 listopada o 13:00 w Miastkowie Kościelnym z miejscową Wilgą.
07.11.15, 17:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 0:0 Widzów: 30
Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 16. Sebastian Szcześniak, 5. Piotr Ceranka, 4. Paweł Łydkowski, 11. Bartosz Szostek – 95. Patryk Ciulak, 28. Sebastian Krawczyk, 14. Rafał Zin (70, 8. Bartosz Karczmarek), 7. Dominik Barciak, 77. Mateusz Wassilow (46, 15. Patryk Skrzypek) – 9. Krystian Zbieć
Sęp: 1. Grzegorz Frankowski – 3. Jarosław Łukasiak, 20. Marcin Sągol, 7. Piotr Mądry, 9. Paweł Mazurek – 14. Jarosław Rudzki (83, 8. Michał Jaworski), 18. Kacper Kalbarczyk, 6. Jacek Mazurek, 10. Szymon Słyk – 19. Albert Stodulski, 15. Łukasz Marchlak (88, 11. Sebastian Zegadło)
Żółte kartki: Rafał Zin 55 – Paweł Mazurek 45, Jarosław Łukasiak 72
Sędzia: Tomasz Ołowski (Siedlce)
Pozostałe wyniki 15 kolejki:
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Watra Mrozy 4:1,
Płomień Dębe Wielkie – Zryw Sobolew 2:1,
Tęcza Stanisławów – Wilga Miastków Kościelny 1:3,
Podlasie Sokołów Podlaski – Hutnik Huta Czechy 2:0,
Orzeł Unin – Tygrys Huta Mińska 7:1,
Tajfun Jartypory – Fenix Siennica 2:0,
Miedzanka Miedzna – Victoria Kałuszyn 0:3,
pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1. | Podlasie Sokołów Podlaski | 14 | 36 | 41-8 |
2. | Orzeł Unin | 14 | 29 | 42-16 |
3. | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 14 | 27 | 36-18 |
4. | Pogoń II Siedlce | 14 | 26 | 50-20 |
5. | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 14 | 25 | 33-27 |
6. | Hutnik Huta Czechy | 14 | 25 | 35-23 |
7. | Tęcza Stanisławów | 14 | 22 | 26-23 |
8. | Tygrys Huta Mińska | 14 | 22 | 31-30 |
9. | Tajfun Jartypory | 14 | 22 | 25-22 |
10. | Wilga Miastków Kościelny | 15 | 20 | 20-25 |
11. | Płomień Dębe Wielkie | 14 | 18 | 27-38 |
12. | Zryw Sobolew | 14 | 18 | 31-20 |
13. | Victoria Kałuszyn | 14 | 15 | 18-20 |
14. | Fenix Siennica | 14 | 15 | 12-26 |
15. | Watra Mrozy | 14 | 11 | 21-46 |
16. | Sęp Żelechów | 15 | 8 | 14-35 |
17. | Miedzanka Miedzna | 14 | 1 | 6-71 |
źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert