wtorek, 16 lipca 2024r.

Biegi uliczne 11 listopada – wyniki

W zawodach wzięło udział 559 uczestników. Organizatorem biegów był Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

MIEJSCE/IMIĘ I NAZWISKO/SZKOŁA

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA KLASY 1-3
1. MAGDALENA SINIKIEWICZ (SP 11)
2. JULIA BUCZEK (SP 11)
3. ANNA OBERCIUCH (SP 11)
4. KLAUDIA NIEPOGODA (SP 11)
5. ZOFIA PIETRZAK (SP 11)
6. KAROLINA NIEDZIÓŁKA (SP KATOLICKA)
7. EWA RADZIKOWSKA (SP 11)
8. MARIA BANASZEWSKA (SP 7)
9. DOMINIKA KRAJCER (SP 5)
10. ZOFIA KANIA (SP 11)

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY KLASY 1-3
1. MARCEL BAZYLCZUK (SP 11)
2. MACIEJ SKUP (SP 11)
3. JAKUB SKUP (SP 11)
4. MICHAŁ GRABCZAK (SP 11)
5. MATEUSZ ILCZUK (SP 11)
6. JAKUB KON (SP 6)
7. DAWID JEZIERSKI (SP W JARCZEWIE)
8. KAROL IZDEBSKI (SP 7)
9. DAMIAN GRZELAK (SP 7)
10. ERNEST PRZESTRZELSKI (SP 11)

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA KLASY 4-6
1. ALICJA JÓŹWIAK (SP 5)
2. ROZALIA PROKURAT (SP 5)
3. SANDRA OLSZAK (SP 5)
4. PATRYCJA GŁADEK (SP W JARCZEWIE)
5. ALEKSANDRA KLEWEK (SP 6)
6. NIKOLA MAŚLAK (SP W JARCZEWIE)
7. ALICJA NOWIŃSKA (SP 5)
8. MAŁGORZATA JÓŹWIAK (SP 5)
9. MARTA KOŃKO (SP 9)
10. WERONIKA JASTRZĘBSKA (SP W BIAŁKACH)

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY KLASY 4-6
1. MIŁOSZ LUBELSKI (SP 4)
2. BARTOSZ ADAMIAK (SP CISIE ZAGRUDZIE)
3. MARCIN KUĆ (SP 11)
4. MIŁOSZ S (SP W JARCZEWIE)
5. OLIWIER KULIK (SP 5)
6. ŁUKASZ SKORUPSKI (SP 11)
7. MICHAŁ PIEŃKOWSKI (SP 5)
8. SZYMON ZEMBRZUSKI (SP CISIE ZAGRUDZIE)
9. MICHAŁ WOIŃSKI (SP 11)
10. GABRIEL KURKUS (SP 6)

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA
1. ALEKSANDRA BRODOWSKA (PG 3)
2. MONIKA MIROSŁAW (SP 1)
3. ALEKSANDRA DĘBSKA (PG 6)
4. JULIA MAKSYMIUK (PG 6)
5. OLA KOBYLIŃSKA (PG 2)
6. OLIWIA PAWEŁKO (PG 6)
7. KAMILA BORKOWSKA (PG 6)
8. KLAUDIA DMOWSKA (PG 1)
9. KLAUDIA RYŚ (PG 3)
10. MONIKA SOŁONIEWICZ (PG 6)

GIMNAZJA CHŁOPCY
1. KONRAD PLUTA (PG 6)
2. KAJETAN PRZESTRZELSKI (STO GIMNAZJUM)
3. ADRIAN RYBACZUK (PG 2)
4. ANTONI WOIŃSKI (PG 1)
5. PIOTR HUSAREK (PG 3)
6. DAMIAN GRZYB (PG ŻELECHÓW)
7. HUBERT LUBELSKI (PG 6)
8. MACIEJ TRĘBICKI (PG 2)
9. PATRYK BAREJA (PG 6)
10. JAKUB BORUTA (PG 6)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA
1. SYLWIA PŁATEK (ZSP 2)
2. ANETA PŁATEK (ZSP 2)
3. ANNA KRUPA (ZSP 4)
4. PATRYCJA PIEŃKOWSKA (II LO)
5. WIKTORIA ŁUCZAK (IV LO)
6. DIANA MAKSYMIUK (IV LO)
7. PAULINA SZACHNOWSKA (ZSP 3)
8. KATARZYNA KOWALCZYK (ZSP 2)
9. PAULINA KOBYLIŃSKA (II LO)
10. LAURA KONOPKA (ZSP 2)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY
1. PAWEŁ MOSKWIAK (II LO)
2. KAROL GŁUCHOWSKI (ZSP 4)
3. TOMASZ NIEDZIAŁEK (ZSP 3)
4. PATRYK DOMAGAŁA (ZSP 3)
5. SZYMON GŁUCHOWSKI (ZSP 4)
6. MICHAŁ ADAMCZYK (ZSP 4)
7. EMIL KOŁODZIEJUK (ZSP 2)
8. DAMIAN SÓŁKOWSKI (ZSP 4)
9. PRZEMYSŁAW BIELICKI (ZSP 4)
10. MARTYN FRĄCKOWIAK (ZSP 3)

SZTAFETA RODZINNA
1. NIEDZIÓŁKA KAROLINA, NIEDZIÓŁKA JAKUB, NIEDZIÓŁKA TOMASZ
2. MIROSŁAW PIOTR, MIROSŁAW MONIKA, MIROSŁAW MAGDALENA
3. WEREDA ADAM, WEREDA PAULINA, WEREDA BARTOSZ
4. BUCZEK ROBERT, BUCZEK JULIA, BUCZEK NATALIA
5. JÓŹWIAK MAŁGORZATA, JÓŹWIAK ALICJA, JÓŹWIAK BARBARA
6. WÓJCIKOWSKA JOANNA, WÓJCIKOWSKI MIŁOSZ, WÓJCIKOWSKI PIOTR
7. SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW, SZYMAŃSKI JAN,SZYMAŃSKA DOROTA
8. NIEPOGODA JUDYTA, NIEPOGODA KLAUDIA, NIEPOGODA DAMIAN
9. KANIA PIOTR, KANIA SZYMON, KANIA ZOFIA
10. GRZELAK URSZULA, GRZELAK DAMIAN, GRZELAK KACPER

OPEN KOBIETY
1. MARIOLA KŁOPOTOWSKA (SIEMIATYCZE)
2. ALEKSANDRA BRODOWSKA (SIEDLCE)
3. NATALIA SOBICZEWSKA (SIEDLCE)
4. KORNELIA PRZESTRZELSKA (SIEDLCE)
5. PAULINA KOBYLIŃSKA (SIEDLCE)
6. WERONIKA MROCZEK (SIEDLCE)
7. ZOFIA MYŚLIŃSKA (SIEDLCE)

OPEN MĘŻCZYŹNI
1. KAMIL MŁYNARZ (SKB KRAŚNIK)
2. ADRIAN MARCINKIEWICZ (AZS SIEDLCE)
3. RAFAŁ WYSOCKI (SIEDLCE)
4. JAKUB SZYMAŃSKI (SIEDLCE)
5. PATRYK KOCAK (SIEDLCE)
6. ADRIAN LĘGAS (KOTUŃ)
7. PIOTR KAJDA (DWORNICA)
8. ADRIAN RYBACZUK (SIEDLCE)
9. MARIUSZ GRUDA (SIEDLCE)
10. PIOTR SIERANT (SIEDLCE)

 

źródło: SOZLA; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;