niedziela, 21 lipca 2024r.

Posiadała i Niepogoda razem na gali w Łodzi

Organizatorzy gali Ladies Fight Night przedstawili uczestniczki kolejnego pojedynku, który zostanie rozegrany podczas gali w dniu 11 grudnia 2015 w Łodzi, a zmierzą się w nim Katarzyna Posiadała z Siedlec i Veronika Cmarova ze Słowacji. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w kategorii wagowej do 63,5 kilograma.

Poniżej zamieszczamy informację prasową organizatorów.
Kolejnym pojedynkiem na zasadach K-1 jaki odbędzie się podczas pierwszej kobiecej gali Sztuk Walki w Polsce, na gali Ladies Fight Night w Łodzi, 11-go grudnia 2015 roku, będzie starcie międzynarodowe. Zmierzą się w nim: aktualna Wicemistrzyni Świata w Kicboxingu, Veronika Cmarova ze Słowacji i dwukrotna polska Mistrzyni Świata w Muay Thai, Katarzyna Posiadała. Pojedynek pięknych i walecznych zawodniczek odbędzie się w kategorii lekkopółśredniej do 63,5 kg.

Utalentowana Veronika Cmarova ma 20 lat i szereg sukcesów juniorskich. W 2012 roku zdobyła srebrny medal MŚ Juniorów WAKO i brązowy medal Mistrzostw Świata w formule Full-contact. W 2014 roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy jako seniorka w hiszpańskim Bilbao. W tym samym roku potwierdziła swój techniczny kunszt tytułem mistrzyni Europy formuły Kick-light. Jej amatorski dorobek to około 50 wygranych walk. Na zawodowej arenie ma trzy stoczone pojedynki z czego dwa wygrała. Za 2014 rok uznana została za Najlepszą Zawodniczkę Kickboxingu na Słowacji. W marcu 2014 wystąpiła na gali FEN 6 we Wrocławiu nieznacznie ulegając na punkty Mistrzyni Świata, Róży Gumiennej. Reprezentuje klub Guard Kosice a jej trenerem jest Peter Onuscak, który trenuje także jej utytułowaną siostrę Lucię Cmarovą.

Katarzyna Posiadała, trenująca w klubie Gladiator Siedlce, to dwukrotna amatorska Mistrzyni Świata tajskiego boksu w organizacji WMF. W obu wypadkach wygrywała swoje tytuły w Tajlandii podczas MŚ w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie także zdobywała tytuły Mistrzyni Polski. Na początku listopada br. w zawodowym debiucie zmierzyła się z najlepszą w Polsce byłą rywalką Cmarovej, Różą Gumienną i po zażartej walce uległa jej na punkty. Katarzyna na amatorskiej arenie wygrała 9 walk a jej trenerem jest Andrzej Wasilewski prowadzący także klubową koleżankę i uczestniczkę gali Ladies Fight Night, Judytę Niepogodę.

Ten pojedynek niesie za sobą wielką dawkę emocji także z uwagi na „korespondencyjne” starcia obu urodziwych zawodniczek z Różą Gumienną podczas gal Fight Exclusive Night. Na arenie w Łodzi nastąpi, bez mała epicka konfrontacja, która będzie prawdziwym rarytasem dla kibiców i sympatyków Sztuk Walki i już dziś warto ich na nią zaprosić w imieniu organizatorów.

Gala odbędzie się w kooperacji z wydarzeniami sportowymi w ramach Mistrzostw Europy WPA. Blisko 200 zawodników i kilka tysięcy spodziewanych gości wypełni weekend ze sportami walki i sportami siłowymi. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Łodzi, Tytan Team i Fight Club Łódź. Gala „Ladies Fight Night” odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. ks. Ignacego Skorupki 21. Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp na galę jest wolny.

źródło: Ladies Fight Night; zdjęcie: Ladies Fight Night

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;