piątek, 19 lipca 2024r.

Mazowiecka sztanga

WLKS Siedlce-Nowe Iganie był organizatorem Drużynowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego.

Nasz region reprezentowały trzy kluby – gospodarz imprezy, SKS Feniks Siedlce oraz MLKPC Sokołów Podlaski. W kat. 48 kg zwyciężyła Karolina Miszczak (WLKS), która osiągnęła w dwuboju wynik 110 kg. Kinga Mróz (Feniks) zajęła pierwsze miejsce, zaś Patrycja Kunc (WLKS) uplasowała się na najniższym stopniu podium w kat. 58 kg.Patrycja Grzesiuk i Elżbieta Uziak (obie WLKS) nie miały sobie równych w kat. 75 kg.

Janusz Trochim (WLKS) zajął trzecie miejsce w kat. 56 kg, natomiast Robert Kosieradzki (MLKPC) powtórzył jego wynik w kat. 62 kg. Karol Doleszczak (WLKS) po zaciętej walce okazał się lepszy od Mateusza Gralczyka (Mazovia Ciechanów) i Dawida Dębskiego (MLKPC). Wymieniony tercet rywalizował w kat. 69 kg. Bartosz Marchwicki był drugi w kat. 105 kg, Michał Gregorczyk (obaj MLKPC) powtórzył jego wyczyn w najcięższej kategorii (+105 kg), wyprzedzając Dominika Przęczaka (WLKS).

Przy okazji imprezy medal dla zasłużonego działacza PZPC otrzymali Szczepan Waszczuk i Janusz Krysiak. Z kolei złote medale 90-lecia PZPC powędrowały do Stefana Długosza i Zygmunta Wielogórskiego.
źródło i foto: Życie Siedleckie

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;