wtorek, 23 lipca 2024r.

Optymistyczne wyniki narciarzy Rawy (fotogaleria)

Reprezentanci Rawy Siedlce w ostatni weekend stycznia mocno zaznaczali swoją obecność w zawodach w Jakuszycach i Tomaszowie Lubelskim.

Na Polanie Jakuszyckiej odbył się bieg z cyklu Enervit Classic 5-10-15. Walkę o zwycięstwo na prawie dziesięciokilometrowej trasie już od samego początku zapowiadał reprezentant siedleckiej Rawy Daniel Iwanowski. Dotrzymał słowa i pierwszy minął linię mety wyprzedzając drugiego Wojciecha Suchwałko o 47 sekund.

W gronie rywalizujących pań znakomite drugie miejsce zajęła inna przedstawicielka Rawy Siedlce, Joanna Bronisz.

WYNIKI OPEN

WYNIKI KOBIET

———————————————————————————-

W Tomaszowie Lubelskim przez trzy dni (29-31 stycznia) młodzi narciarze rywalizowali w Mistrzostwach Polski Młodzików i UKS-ów. Najlepiej z siedlczan w biegu stylu klasycznym wypadli: drugi w kat. junior D (Rocznik od 2002 do 2003) Piotr Sobiczewski i czwarty w kat. junior C (rocznik od 2000 do 2001) Mateusz Posiadała.

FOTOGALERIA – styl klasyczny

WYNIKI – styl klasyczny

W rywalizacji stylem dowolnym trzeci w kat. junior E (rocznik 2004 i młodsi) był Michał Okniński, natomiast szóste lokaty zajmowali: Mateusz Posiadała w kat. junior C i Piotr Sobiczewski w kat. junior D.

WYNIKI – styl dowolny

FOTOGALERIA – styl dowolny cz. 1

FOTOGALERIA – styl dowolny cz. 2

Ostatniego dnia narciarze swoich klubów połączyli siły i stanęli do walki w sztafetach. Trzecie miejsce w sztafecie (4 x 3km) młodzików zajął siedlecki team w składzie: Mateusz Posiadała, Piotr Sobiczewski, Mateusz Piwko, Karol Filipek. Na piątych pozycjach finiszowały siedleckie młodziczki (Justyna Stefaniuk, Marcelina Boguszewska, Oliwia Pawełko, Monika Sołoniewicz) i juniorki D (Rozalia Prokurat, Alicja Jóźwiak, Alicja Nowińska, Aleksandra Śnitko).

WYNIKI – sztafety

FOTOGALERIA – sztafety

 

źródło: skipol/ PZN; foto: skipol

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;