wtorek, 16 lipca 2024r.

Sparingowa wygrana Prusa

W środowy wieczór szczypiorniści Prusa Siedlce rozegrali sparing z NLO Stoczek Węgrowski. Spotkanie zakończyło się triumfem podopiecznych Michała Kluczka 34:27.

Drużyna gospodarzy od początku meczu była zdecydowanie lepsza od swoich rywali i przez większość czasu kontrolowała wydarzenia na parkiecie. Największy wkład w końcowy, zasłużony triumf mieli Emil Kożuchowski oraz Wojciech Tchórzewski, którzy zdobyli po siedem bramek.

Pierwszy mecz ligowy rundy rewanżowej III ligi warszawsko-mazowieckiej Prus rozegra w weekend 12-13 marca na wyjeździe z Jurandem Ciechanów.

Warto dodać, że już w najbliższy piątek w hali I LO odbędą się kolejne treningi organizowane przez Akademię Małych Mistrzów Artura Siódmiaka dla uczniów klas podstawowych. Zajęcia poprowadzi zawodnik Prusa oraz reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej – Emil Kożuchowski.

 

24.02.16, 20:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

Sparing: Prus Siedlce – NLO Stoczek Węgrowski 34:27

Prus: Rafał Kicka 2, Wojciech Tchórzewski 7, Emil Kożuchowski 7, Damian Antoniak 1, Piotr Kieliszek 3, Bartosz Niedziółka 2, Paweł Turyk 5, Szymon Kosyl 4, Bartosz Sokołów 3, Cezary Jaszczuk, Paweł Zając, Jakub Chromińki, Jakub Kryszczuk, Adam Waberski, Kacper Dymowski

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;