piątek, 19 lipca 2024r.

Ekstraliga bez Posnanii

Rugbiści siedleckiej Pogoni odliczają dni do wznowienia sezonu w Ekstralidze. Na wiosnę w elicie zabraknie Posnanii Poznań, która wycofała się z rozgrywek.

Najbliższy weekend (11-13 marca) będzie dla drużyny Andrzeja Kozaka czasem wytężonej pracy. Siedlczanie udadzą się do Miętnego, gdzie czeka ich mini-obóz dochodzeniowy. Prawdopodobnie Pogoniści nie rozegrają żadnego sparingu w podgarwolińskiej miejscowości, a jedynie zmierzą się w gierce wewnętrznej.

Pierwsza wiosenna kolejka w Ekstralidze została zaplanowana na ostatni weekend marca. Rywalem siedlczan w 11 kolejce będzie Skra Warszawa. Dokładny termin spotkania zależy od planów futbolistów. Tydzień wcześniej, w niedzielę 20 marca o 13:00, Pogoniści zaprezentują się swoim kibicom w próbie generalnej przed wiosenną częścią zmagań. Sparingowym przeciwnikiem siedlczan będą Budowlani Lublin.

W sezonie 2015-16 nikt nie spadnie z Ekstraligi. Po wycofaniu Posnanii Poznań z rozgrywek na placu boju pozostało 7 klubów. Zakończenie rundy zasadniczej dla zespołów z miejsc 5-7 będzie praktycznie równoznaczne z końcem sezonu.
źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;