sobota, 13 lipca 2024r.

Rawa trzecia w tegorocznym cyklu Bieg na Igrzyska

W dniach 11-12 marca na trasach w Jakuszycach rozegrano ostatnie w tym sezonie zawody Pucharu Grupy Azoty w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich Bieg na Igrzyska.

Na zawody przyjechali zawodnicy z całej Polski, w tym reprezentanci UKS Rawa Siedlce, którzy zajmowali wysokie lokaty.

W biegach stylem klasycznym drugie miejsce w kat. juniora D (3 km) zajął Piotr Sobiczewski, trzecia w kat. juniorki A (5 km) była Daria Krupa, a o podium otarła się czwarta w kat. juniorki C (3 km) Justyna Stefaniuk.

W rywalizacji stylem dowolnym czwarte lokaty zajmowali: Patryk Borkowski w kat. juniora A (10 km) oraz Daria Krupa w kat. juniorki A (5 km).

WYNIKI STYLEM KLASYCZNYM

WYNIKI STYLEM DOWOLNYM

FOTOGALERIA

W związku z tym, że zawody w Jakuszycach były ostatnimi w tym sezonie (z cyklu Bieg Na Igrzyska), sporządzono klasyfikacje końcowe w poszczególnych kategoriach wiekowych i klubowej.

Miło nam poinformować, że w klasyfikacji klubowej na podium – na trzecim miejscu – znalazł się siedlecki klub UKS Rawa. Pierwsze miejsce zajął MULKS Tomaszów Lubelski, a drugie NKS Trójwieś Beskidzka.

W klasyfikacji końcowej juniorek A znakomite trzecie miejsce przypadło Darii Krupie, a w kategorii juniora D, taką samą pozycją cieszył się Piotr Sobiczewski. Inni siedlczanie wielokrotnie plasowali się w czołowych dziesiątkach swoich kategorii. Poniżej prezentujemy wszystkie klasyfikacje.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KLUBÓW

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIOREK A

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIOREK B

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIOREK C

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIOREK D

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIORÓW A

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIORÓW B

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIORÓW C

KLASYFIKACJA KOŃCOWA JUNIORÓW D

 

źródło: własne / skipol / bieg.program-start.pl; foto: skipol

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;