poniedziałek, 15 lipca 2024r.

VII Bieg Siedleckiego Jacka – zapisy

VII Bieg Siedleckiego Jacka odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji – 28 sierpnia. Na uczestników czekają liczne nowości i niespodzianki.

Organizatorzy przygotowali dwie zupełnie nowe trasy biegu na 5 km i półmaratonu (dwie pętle po 10 km z haczykiem), wiodące malowniczymi ulicami Siedlec. Na trasie półmaratonu pojawią się pacemakerzy, którzy pomogą ukończyć dystans w określonym czasie.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną – od 1 kwietnia do 23 sierpnia. Po 23 sierpnia, jeśli nie zostanie wykorzystany limit zgłoszeń, będzie można zapisać się jeszcze stacjonarnie – w Biurze Zawodów. Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zapisu.

Formularz zgłoszeniowy:
http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=51

W tym roku wprowadzona zostanie obowiązkowa kontrola antydopingowa. Bieg Siedleckiego Jacka dołączy do tym samym do elitarnego grona biegów w kraju, które zdecydowały się na to rozwiązanie w trosce o przestrzeganie zasad fair play, promocję uczciwego i wolnego od dopingu sportu. Pięć złotych z każdej opłaty startowej zostanie przeznaczone na finansowanie badań antydopingowych, dzięki temu każdy uczestnik Biegu Siedleckiego Jacka dołoży swoją cegiełkę do tej słusznej idei. Obowiązkowym badaniom antydopingowym zostaną poddani zdobywcy trzech pierwszych miejsc w biegach głównych. Zastrzegamy również możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań wśród losowo wybranych zawodników.

Ambasadorką VII Biegu Siedleckiego Jacka została 3-krotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Europy, brązowa medalistka Mistrzostw Świata, wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach długich i średnich, aktualna rekordzistka Polski w biegach na: 1500 m, 2000 m, 3000 m, 5000 m, a przy tym rodowita siedlczanka – Lidia Chojecka.

 
źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;