piątek, 19 lipca 2024r.

II Nightskating Siedlce już niedługo

Po raz drugi w naszym mieście odbędzie się nocny przejazd rolkarzy.

II Nightskating Siedlce odbędzie się 22 kwietnia. Początek przejazdu zaplanowano o godz. 20.00. Start na Rolkowisku przy ul. Prusa 6.

trasa-596x510– Na rozgrzewkę zapraszamy już o godz. 18:00. Na Rolkowisku odbędą są otwarte warsztaty  z instruktorami z grupy I Love Rolki, czyli Ewelina Czapla i jej team. Zajęcia z podziałem  na 3 grupy: dla dzieci, początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Przez półtorej godziny będziecie mieli okazję szlifować swoje umiejętności rolkarskie i nauczyć się kilku nowych trików. Dla uczestników warsztatów przewidziane nagrody-niespodzianki – informuje Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Przejazd ruszy o godz. 20:00 z parkingu przed Rolkowiskiem. – Czeka na Was zupełnie nowa 17-kilometrowa trasa ulicami miasta. Specjalnie dla najmłodszych – i wiekiem, i poziomem zaawansowania – zaplanowaliśmy pierwszą małą pętlę liczącą około 3,7 km. Ci, którzy nie będą czuli się na siłach, wracają na Rolkowisko, pozostali śmiałkowie jadą  z nami dalej, pełne 17 km – wyjaśniają organizatorzy.

Kolumnę rolkarzy poprowadzi oldschoolowa ciężarówka z muzyką na żywo. O oprawę muzyczną zadba nie kto inny, jak duet DJ Bulb i Prykson Fisk! Udział w całej imprezie oczywiście bezpłatny. Wymagana jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach, skręcania  i hamowania oraz dużo pozytywnej energii.

– Pamiętajcie o kaskach, ochraniaczach i odblaskach – chcemy być bezpieczni i widoczni! Przejazd kończymy na Rolkowisku około godz. 21:30 – przypominają organizatorzy.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji.  Komu mało będzie wrażeń może zostać na  after party na rolkach. W programie: pokazy, zabawy i konkursy z nagrodami.

W poczekalni Rolkowiska dostępna będzie szatnia oraz wypożyczalnia rolek i kasków.

W I Nightskating Siedlce wzięło udział ponad 500 rolkarzy! Czy  uda nam się pobić tę liczbę? Przekonamy się już 22 kwietnia.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;