wtorek, 16 lipca 2024r.

Do raportu! #1

Rozpoczynamy na SportSiedlce.pl nowy cykl, w którym będziemy sprawdzać jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica

Artur Boruc (AFC Bournemouth – Anglia) – wygrana 2:1 z Aston Villą; 90 minut

Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar) – nie grał

Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – przegrana 0:3 z Gimanasia Y Tiro; 90 minut

Chirri (FC Jumilla – Hiszpania) – przegrana 0:1 z Melillą; 90 minut

Kaby Djaló (PS Kemi Kings – Finlandia) – przegrana 0:2 z SJK; 90 minut [na zdjęciu]

Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – przegrana 1:3 ze Sportingiem Lizbona; 90 minut

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – wygrana z Albirex Niigata 2:1; 90 minut

Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – przegrana 2:5 z SPVGG Geratal; 90 minut

Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał

Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

Ekstraklasa

Jacek Kiełb (Śląsk Wrocław) – wygrana 2:1 z Cracovią; 26 minut

Kamil Pajnowski (Jagiellonia Białystok) – nie grał

Adam Ryczkowski (Legia Warszawa) – nie grał

Andrzej Witan (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) – nie grał

I liga

Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – nie grał

Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – przegrana 1:3 z Zawiszą Bydgoszcz; 90 minut

Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – wygrana 2:0 z Zagłębiem Sosnowiec; 74 minuty

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – nie grał

Maciej Górski (Chrobry Głogów) – wygrana 3:0 z Bytovią Bytów; 63 minuty, gol

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – remis 0:0 z Miedzą Legnica, 90 minut

Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał

Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał

Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem Ząbki)

Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – wygrana 4:0 z GKS Katowice; 70 minut

II liga

Chinonso Agu (Radomiak Radom) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimskim KS Brzesko)

Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał

Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – wygrana 2:1 z ROW 1964 Rybnik; 64 minuty, czerwona kartka (dwie żółte)

Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – przegrana 0:2 z Błękitnymi Stargard; 90 minut

Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimskim KS Brzesko)

Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – remis 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg; 90 minut

Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 0:0 z Wisłą Puławy; 90 minut

Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – nie grał

Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – remis 0:0 z Kotwicą Kołobrzeg; 90 minut

Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – wygrana 2:1 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut

Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – wygrana 2:0 ze Stalą Mielec; 90 minut

III ligi

Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – wygrana 4:0 ze Startem Otwock; 9 minut

Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał

Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – wygrana 2:1 z Grunwaldem Ruda Śląska; 33 minuty

Adrian Dziubiński (Broń Radom) – przegrana 0:8 z ŁKS Łódź; 90 minut

Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – wygrana 2:1 z Grunwaldem Ruda Śląska; 30 minut

Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – remis 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 15 minut

Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – wygrana 3:0 z Hutnikiem Nowa Huta; 16 minut

Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Nerem Poddębice; 15 minut

Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał

Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Nerem Poddębice; 90 minut

Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał

Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – remis 1:1 z Ursusem Warszawa; 90 minut

Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – nie grał

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Nerem Poddębice; 90 minut

Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – wygrana 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 90 minut

Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał

Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał

Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 2:0 ze Startem Działdowo; 90 minut

Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – przegrana 0:2 z ŁKS Łomża; 90 minut

Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – nie grał

Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 2:1 z Orłem Przeworsk; 90 minut, gol

Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 3:0 z Czarnymi Połaniec; 90 minut

Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – nie grał

IV ligi

Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – wygrana 1:0 z Bzurą Chodaków; 90 minut

Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – przegrana 0:3 z MKS Myszków; 58 minut

Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – nie grał

Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał

Aron Majczyna (Bug Wyszków) – przegrana 0:8 z Wisłą II Płock; 46 minut

Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – nie grał

Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – remis 0:0 z Żyrardowianką; 88 minut

Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 2:1 z Omegą Kleszczów; 90 minut

Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – remis 0:0 z Żyrardowianką; 90 minut

 

źródło: własne; foto: PS Kemi Kings

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;