wtorek, 23 lipca 2024r.

3-majowe biegi

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja tradycyjnie w Siedlcach odbędą się biegi uliczne. Start zaplanowano na  godz. 13.00 na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

REGULAMIN Ulicznych Biegów w rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Siedlce, dnia 3 maja 2016 r.

1. Organizator: Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 08-110 Siedlce ul. Świętojańska 4

2. Patronat: Prezydent Miasta Siedlce, Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych w Siedlcach.

3. Cel imprezy: Uczczenie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców miasta.

4. Termin i miejsce: 3 maja 2016 r. (wtorek) początek biegów godz. 13.00, start i meta na ul.Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

5. Kategorie: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Do punktacji drużynowej szkół będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria OPEN kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3osoby w tym przynajmniej 1rodzic i 1kobieta).

6. Konkurencje: Biegi indywidualne:

-godz. 13.00 – SP dziewczęta(klasa 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego  i ul.Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

-godz. 13.10 – SP chłopcy(klasa1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego  i ul.Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

-godz. 13.15- SP dziewczęta(klasa 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego  i ul.Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

-godz.13.20– SP chłopcy(klasa4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

-godz. 13.25 – PG dziewczęta  start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

-godz. 13.30 – PG chłopcy start start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

-godz. 13.40 – Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 1000m.

-godz. 13.50 – Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy- start start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 2000m.

-godz. 14.05 – Sztafeta rodzinna start ul. Pułaskiego (3 x jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego  i ul.Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 600m.

-godz. 14.20 – Bieg OPEN kobiet– start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul.Armii Krajowej, ul.Pułaskiego do Kilińskiego, ul.Kilińskiego do kościoła Garnizonowego i nawrót do ul.Piłsudskiego i ul.Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta)-dystans 3000m.

-godz.14.35 – Bieg OPEN mężczyzn –trasa j.w. (5okr.)-dystans 5000m

7. Nagrody: puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla pierwszych 20 zawodników w każdej kategorii wiekowej, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc 1,2,3 w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za miejsca 1,2,3 w klasyfikacji drużynowej szkół(oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za miejsca 1,2,3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

8. Zgłoszenia: od godz. 12.30 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce)

 

źródło: własne / SOZLA; foto: siedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;