niedziela, 21 lipca 2024r.

Do raportu #5

W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica
Artur Boruc (AFC Bournemouth – Anglia) – remis 1:1 z West Bromwich Albion; 90 minut, obroniony rzut karny
Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar)[na zdjęciu] – wygrana 4:0 z Manchesterem 62 FC; 82 minuty
Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – nie grał
Chirri (FC Jumilla – Hiszpania) – przegrana 1:3 z Real Balompedica Linense; 90 minut
Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał
Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – przegrana 0:2 z Benfiką Lizbona; 90 minut
Paulinus Igbokwe (VfR Neumünster – Niemcy) – wygrana 4:2 z FC Reher/Puls; 77 minut
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – wygrana 1:0 z Saganem Tosu; 90 minut
Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – wygrana 2:1 z SV Rositz; 90 minut
Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał
Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

Ekstraklasa
Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) – wygrana 4:0 z Piastem Gliwice; 90 minut
Jacek Kiełb (Śląsk Wrocław) – wygrana 2:1 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza; 10 minut
Adam Ryczkowski (Legia Warszawa) – nie grał
Andrzej Witan (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) – nie grał

I liga
Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – wygrana 3:0 z Zagłębiem Sosnowiec; 90 minut
Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – przegrana 1:4 z Arką Gdynia; 77 minut
Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – przegrana 0:1 z Miedzią Legnica; 19 minut
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – wygrana 3:0 z Wigrami Suwałki; 32 minuty, żółta kartka
Maciej Górski (Chrobry Głogów) – wygrana 3:0 z Wigrami Suwałki; 90 minut, gol
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – wygrana 4:1 z Rozwojem Katowice; 90 minut
Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał
Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał
Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – remis 0:0 z GKS Katowice; 90 minut
Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – wygrana 3:0 z Pogonią Siedlce; 90 minut

II liga
Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał
Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 1:0 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut, gol
Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – nie grał
Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimskim KS Brzesko)
Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – nie grał
Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 1:0 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut
Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – wygrana 2:1 z Puszczą Niepołomice; 90 minut
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – nie grał
Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 1:0 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut, żółta kartka
Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:1 z Wisłą Puławy; 90 minut, żółta kartka
Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – wygrana 1:0 z Polonią Bytom; 70 minut

III ligi
Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – przegrana 0:2 z Wartą Sieradz; 60 minut
– wygrana 5:0 z Wartą Działoszyn; 45 minut
Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał
Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z LKS Czaniec; 90 minut
Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – remis 1:1 z MKS Ełk; 80 minut, żółta kartka
Adrian Dziubiński (Broń Radom) – wygrana 1:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 90 minut, gol
– wygrana 4:3 z Energią Kozienice; 90 minut, gol, żółta kartka
Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z LKS Czaniec; 90 minut
Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – wygrana 2:0 ze Startem Otwock; 90 minut
– wygrana 5:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 90 minut
Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – wygrana 7:0 z Beskidem Andrychów; 35 minut, gol
Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 25 minut
Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał
Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 45 minut
Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – przegrana 1:2 ze Stalą Rzeszów; 90 minut
– remis 0:0 z Polonią Przemyśl; 85 minut
Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 5:1 z Energią Kozienice; 27 minut
Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 5:1 z Energią Kozienice; 90 minut, gol
– przegrana 1:2 z Błękitnymi Raciąż; 90 minut
Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z LKS Czaniec; 78 minut
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 90 minut
– wygrana 1:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 90 minut
Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – remis 1:1 z ŁKS Łódź; 90 minut, gol, żółta kartka
Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał
Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – remis 1:1 z MKS Ełk; 88 minut
Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 0:1 z Bronią Radom; 3 minuty, czerwona kartka
Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 4:0 z Granicą Kętrzyn; 75 minut, żółta kartka
– przegrana 0:1 z GKS Wikielec; 90 minut
Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – przegrana 0:6 z Jagiellonią II Białystok; 90 minut
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – wygrana 2:0 ze Startem Otwock; 63 minuty
– wygrana 5:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 65 minut
Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 0:1 z Bronią Radom; 90 minut
– przegrana 0:5 z Legią II Warszawa; 90 minut
Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 90 minut
– wygrana 1:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 90 minut
Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – przegrana 1:2 ze Stalą Rzeszów; 90 minut
– remis 0:0 z Polonią Przemyśl; 90 minut
Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – przegrana 0:1 z Sołą Oświęcim; 90 minut
Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – przegrana 0:2 z Polonią Środa Wielkopolska; 90 minut, czerwona kartka
Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 4:0 z Granicą Kętrzyn; 90 minut, 2 gole
– przegrana 0:1 z GKS Wikielec; 90 minut

IV liga
Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – remis 1:1 z Mławianką Mława; 73 minuty, żółta kartka
Tomasz Doliński (KS Konstancin) – przegrana 0:2 z Hutnikiem Warszawa; 79 minut
Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Unią Ząbkowice)
Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – wygrana 5:0 z Orłem Nieborów; 20 minut, gol
Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 3:1 ze Zniczem II Pruszków; 90 minut, żółta kartka
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał
Aron Majczyna (Bug Wyszków) – przegrana 1:2 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka; 90 minut
Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał
Jakub Pasik (Mazur Karczew) – wygrana 3:2 z Orłem Wierzbica; 45 minut
Karol Skóra (Mazur Karczew) – wygrana 3:2 z Orłem Wierzbica; 86 minut, gol
Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – nie grał
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – wygrana 3:1 ze Zniczem II Pruszków; 87 minut
Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 5:0 z Orłem Nieborów; 90 minut, asysta
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 3:1 ze Zniczem II Pruszków; 90 minut, 2 gole

 

źródło: własne; foto: Facebook

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;