niedziela, 21 lipca 2024r.

Pokazowo w Mrozach (fotogaleria)

Podopieczni Witolda Chwastyniaka wygrali 3:0 w meczu pokazowym z GOSiR Mrozy.

Siedlczanie już kilka razy gościli na przyjaznej i nowoczesnej hali w Mrozach. Tym razem KPS wpisał się w ceremonię zakończenia sezonu świeżo upieczonego III-ligowca.

Drużyna Chwastyniaka przyjechała do Mrozów w okrojonym składzie. W kadrze znalazło się miejsce dla dwóch juniorów: Wojciecha Czuba i Szymona Sawickiego. Pierwsze dwa sety upłynęły pod znakiem zdecydowanej przewagi siedlczan. Ostatnia partia przyniosła więcej emocji. GOSiR przegrywał wysoko, ale dobra postawa w polu zagrywki pozwoliła na doprowadzenie do gry na przewagi. Obie drużyny miały swoje okazje na zakończenie długiego seta, ale ostatecznie górą był KPS.

Po meczu siatkarze z Mrozów zostali nagrodzeni przez burmistrza Dariusza Jaszczuka pamiątkowymi statuetkami za wywalczenie awansu do III ligi.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

14.05.16, 19:00 – Mrozy
Sparing: GOSiR Mrozy – KPS Siedlce 0:3 (20:25, 15:25, 31:33)
GOSiR: 2. Krzysztof Kalisz, 3. Kamil Ptaszyński, 4. Marcin Kuźniarski, 5. Mateusz Sekular, 6. Maciej Pukianiec, 7. Michał Wróblewski, 10. Wojciech Chomicz, 11. Łukasz Krupka, 14. Michał Krzyżanowski (libero), 17. Piotr Karpiński
KPS: 3. Piotr Łukasik, 4. Adam Szałański, 5. Piotr Milewski, 10. Szymon Sawicki, 12. Wojciech Czub, 12. Wojciech Kaźmierczak, 13. Damian Wdowiak, 15. Kamil Szaniawski

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;