wtorek, 23 lipca 2024r.

Do raportu #6

W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica
Artur Boruc (AFC Bournemouth – Anglia) – nie grał
Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar) – wygrana 10:0 z FC Brittania XI; 90 minut
Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – wygrana 1:0 z Concepcion FC; 90 minut
Chirri (FC Jumilla – Hiszpania) – remis 0:0 z Sevilla Atletico; 89 minut
Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał
Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – przegrana 1:2 z Moreirense FC; 90 minut
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – nie grał
Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – przegrana 2:3 z SGG Schweina; 85 minut, 2 gole
– wygrana 1:0 z SV Ehrenhain; 85 minut, gol, żółta kartka
Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał
Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

Ekstraklasa
Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) – wygrana 3:0 z Pogonią Szczecin; 90 minut
Jacek Kiełb (Śląsk Wrocław) – wygrana 3:2 z Górnikiem Łęczna; 29 minut
Adam Ryczkowski (Legia Warszawa) – nie grał
Andrzej Witan (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) – nie grał

I liga
Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – remis 1:1 z Arką Gdynia; 90 minut
– wygrana 2:1 z MKS Kluczbork; 90 minut, żółta kartka
Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – przegrana 0:1 z MKS Kluczbork; 71 minut
– przegrana 0:2 z Pogonią Siedlce; 90 minut, żółta kartka [na zdjęciu]
Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – remis 2:2 z Wigrami Suwałki; minuta
– przegrana 0:2 z Sandecją Nowy Sącz; 15 minut
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – przegrana 1:4 z Zawiszą Bydgoszcz; 74 minuty, żółta kartka
– wygrana 2:0 z Wisłą Płock; 90 minut
Maciej Górski (Chrobry Głogów) – przegrana 1:4 z Zawiszą Bydgoszcz; 90 minut
– wygrana 2:0 z Wisłą Płock; 90 minut, gol, przestrzelony rzut karny
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – remis 1:1 z Bytovią Bytów; 90 minut
– wygrana 4:0 ze Stomilem Olsztyn; 90 minut
Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał
Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – wygrana 2:0 z Wisłą Płock; 77 minut, żółta kartka
Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – przegrana 1:2 z Zagłębiem Sosnowiec; 90 minut
Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – przegrana 1:3 z Miedzią Legnica; 90 minut
– wygrana 2:0 z GKS Bełchatów; 90 minut

II liga
Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał
Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:2 ze Stalą Mielec; 89 minut, żółta kartka
– wygrana 1:0 z Wisłą Puławy; 90 minut
Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – wygrana 4:1 z Olimpią Zambrów; 90 minut
– przegrana 0:4 z GKS Tychy; 90 minut
Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – przegrana 1:4 z Nadwiślanem Góra; 90 minut
– wygrana 2:1 z Radomiakiem Radom; 90 minut
Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – nie grał
Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:2 ze Stalą Mielec; 90 minut, żółta kartka
– wygrana 1:0 z Wisłą Puławy; 90 minut
Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – przegrana 1:2 ze Zniczem Pruszków; 90 minut, żółta kartka
– remis 1:1 ze Stalą Stalowa Wola; 90 minut
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – remis 1:1 z Radomiakiem Radom; 90 minut, żółta kartka
– przegrana 0:1 z Siarką Tarnobrzeg; 90 minut
Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 0:2 ze Stalą Mielec; 90 minut
– wygrana 1:0 z Wisłą Puławy; 90 minut
Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:4 z GKS Tychy; 90 minut
Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – remis 0:0 z Puszczą Niepołomice; 73 minuty
– wygrana 4:0 ze Zniczem Pruszków; 20 minut

III ligi
Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – nie grał
Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał
Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – przegrana 1:2 z Rekordem Bielsko-Biała; 88 minut, żółta kartka
Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – przegrana 0:1 z Concordią Elbląg; 90 minut
Adrian Dziubiński (Broń Radom) – przegrana 1:4 z Legią II Warszawa; 90 minut
Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – przegrana 1:2 z Rekordem Bielsko-Biała; 71 minut
Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – wygrana 4:1 z Bronią Radom; 90 minut
Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – remis 0:0 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski; 90 minut, żółta kartka
Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Oskarem Przysucha; 17 minut
Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał
Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – nie grał
Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał
Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – nie grał
Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 1:0 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 89 minut, gol
Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – przegrana 1:2 z Rekordem Bielsko-Biała; 54 minuty
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Oskarem Przysucha; 90 minut, asysta
Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – wygrana 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 40 minut
Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał
Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – nie grał
Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał
Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 2:1 z Huraganem Morąg; 90 minut, żółta kartka
Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – nie grał
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – wygrana 4:1 z Bronią Radom; 58 minut
Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał
Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Oskarem Przysucha; 90 minut
Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 3:2 z Sokołem Sieniawa; 90 minut, gol
Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 2:1 z Łysicą Bodzentyn; 90 minut, żółta kartka
Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – przegrana 0:2 ze Startem Warlubie; 90 minut
Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 2:1 z Huraganem Morąg; 90 minut

IV ligi
Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – nie grał
Tomasz Doliński (KS Konstancin) – wygrana 3:1 z KS Raszyn; 90 minut
Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – wygrana 3:0 z Przyszłością Cichowice; 90 minut
Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – wygrana 5:0 ze Stalą Głowno; 22 minuty
Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Drukarzem Warszawa; 90 minut
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał
Aron Majczyna (Bug Wyszków) – pauza w lidze
Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał
Jakub Pasik (Mazur Karczew) – wygrana 5:0 z KS Warka; 15 minut
Karol Skóra (Mazur Karczew) – wygrana 5:0 z KS Warka; 15 minut, 2 bramki
Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – przegrana 4:6 z Orłem Wierzbica; 90 minut, 2 asysty
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Drukarzem Warszawa; 90 minut, gol
Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 5:0 ze Stalą Głowno; 90 minut
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Drukarzem Warszawa; 72 minuty, gol

 

źródło: własne; foto: Karolina Dymek

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;