niedziela, 21 lipca 2024r.

Krzysztof Karaś na trzecią kadencję

23 maja 2016 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach. Głównym punktem obrad był wybór prezesa związku na kolejną kadencję.

Prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach został wybrany dotychczasowy sternik związku, Krzysztof Karaś. Delegaci zgromadzeni na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym, które odbyło się w Siedlcach 23 maja 2016 roku niemal jednogłośnie wskazali obecnego szefa OZPN jako tego, który ma pełnić funkcję prezesa przez trzecią już kadencję. Karaś był jedynym kandydatem zgłoszonym przez Komisję Mandatowo-Wyborczą. W Walnym wzięło udział 62,75% delegatów (64 na 102).

Do nowo wybranego zarządu weszli: Jan Tywanek (powiat garwoliński), Andrzej Ryszawa i Andrzej Kuć (powiat miński), Krzysztof Komosa (powiat węgrowski), Stanisław Kowalczyk i Sławomir Gołębiewski (powiat sokołowski), Michał Chromiński i Wojciech Zgorzałek (powiat siedlecki).

Komisję Rewizyjną utworzą: Jan Półtorak, Stanisław Bałaczuk, Łukasz Firus i Henryk Smuga, zaś w Sądzie Koleżeńskim będą: Michał Strzałkowski, Marian Kurowski, Janusz Puchalski, Krzysztof Dróżdż i Leszek Skoczylas.

Przed dokonaniem wyboru prezesa na następną kadencję, zgromadzeni delegaci przyjęli sprawozdanie z działalności zarządu w minionej kadencji oraz udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi.

 

źródło: własne; foto: TS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;