sobota, 13 lipca 2024r.

Do raportu #8

W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

 

Zagranica

Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – wygrana 2:1 z Ferro General Pico; 85 minut

Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – nie grał

Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – wygrana 2:0 z SV Borsch; 80 minut, gol

Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał

Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

 

I liga

Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – remis 0:0 z Miedzią Legnica; 75 minut

Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – nie grał

Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – przegrana 1:2 z Rozwojem Katowice; 13 minut

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – przegrana 1:3 z Zagłębiem Sosnowiec; 90 minut

Maciej Górski (Chrobry Głogów) – nie grał

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem Ząbki)

Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem Ząbki)

Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał

Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – wygrana 2:0 z Pogonią Siedlce; 90 minut

Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – przegrana 2:3 z Olimpią Grudziądz; 90 minut

 

II liga

Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał

Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał

Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – wygrana 3:2 z Puszczą Niepołomice; 90 minut, gol i 2 asysty

Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – nie grał

Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – wygrana 1:0 z Polonią Bytom; 90 minut

Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – nie grał

Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 1:1 z Rakowem Częstochowa; 90 minut

Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – remis 2:2 z ROW 1964 Rybnik; 90 minut

Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – wygrana 2:0 z GKS Tychy; 90 minut, asysta

Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – wygrana 3:2 z Puszczą Niepołomice; 90 minut, 2 gole

Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – nie grał

 

III ligi

Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – przegrana 0:2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 68 minut

Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał

Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 87 minut; czerwona kartka (dwie żółte)
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 90 minut

Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – nie grał

Adrian Dziubiński (Broń Radom) – remis 4:4 z Lechią Tomaszów Mazowiecki; 90 minut

Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 60 minut
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 90 minut

Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – nie grał

Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – wygrana 2:0 z Popradem Muszyna; 73 minuty
– wygrana 2:1 z Czarnymi Połaniec; 73 minuty

Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 74 minuty, gol

Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał

Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – nie grał

Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał

Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:0 z Pilicą Białobrzegi; 86 minut

Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – wygrana 2:0 z Pilicą Białobrzegi; 84 minuty

Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – remis 2:2 z Odrą Opole; 11 minut
– wygrana 3:1 z LZS Piotrówka; 73 minuty

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 64 minuty, gol

Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – nie grał

Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał

Kamil Pajnowski (Jagiellonia II Białystok) – nie grał

Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 0:2 z Ursusem Warszawa; 90 minut

Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – remis 1:1 ze Zniczem Biała Piska; 90 minut, gol

Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – przegrana 1:3 z Huraganem Morąg; 90 minut

Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – nie grał

Maciej Tataj (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał

Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 5:1 ze Startem Otwock; 77 minut

Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 3:0 z Hetmanem Zamość; 90 minut, asysta
– remis 0:0 z Resovią; 90 minut

Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 3:1 z Wisłą II Kraków; 90 minut
– przegrana 2:7 z Koroną II Kielce; 90 minut

Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – nie grał

Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – nie grał

 

IV ligi

Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – wygrana 6:1 z KS Łomianki; 90 minut, żółta kartka

Tomasz Doliński (KS Konstancin) – nie grał

Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – wygrana 1:0 z Ruchem Radzionków; 87 minut
– wygrana 5:0 z Górnikiem Wesoła; 80 minut, asysta

Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – nie grał

Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Mazurem Karczew; 90 minut, gol, żółta kartka

Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał

Aron Majczyna (Bug Wyszków) – wygrana 4:2 z Bzurą Chodaków; 90 minut

Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – nie grał

Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – nie grał

Jakub Pasik (Mazur Karczew) – przegrana 0:4 z Victorią Sulejówek; 45 minut

Karol Skóra (Mazur Karczew) – przegrana 0:4 z Victorią Sulejówek; 90 minut

Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – pauza w lidze (goście nie dojechali)

Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – remis 1:1 ze Zjednoczonymi Bełchatów; 90 minut

Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 4:0 z Mazurem Karczew; 90 minut, 2 gole, asysta

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;