poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Trzynaście powodów do radości

Lekkoatleci WLKS Siedlce-Nowe Iganie z Zamościa, w którym rozegrane zostały Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, przywieźli łącznie trzynaście medali!

Od 3 do 5 czerwca rekordowa liczba zawodników (około 700!) mierzyła swoje siły w Zamościu podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Nie mogło zabraknąć sportowców WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Miejscem zmagań były zamojskie obiekty Ośrodku Sportu i Rekreacji.

W mistrzostwach brały udział zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach:
– 1994–1996 (kategoria młodzieżowa)
– 1997–1998 (kategoria junior K i M)
– 1999–2000 (kategoria junior młodszy K i M)

Miło nam donieść, że lekkoatleci reprezentujący nasze miasto zdobyli łącznie trzynaście medali!

Z tytułami mistrzowskimi z Zamościa wrócili: Daniel Chojecki rywalizujący w chodzie na 10 km, Łukasz Niedziałek w chodzie na 10 km juniorów młodszych, Olga Niedziałek w chodzie na 10 km juniorek, Jan Parol w rzucie dyskiem oraz Andrzej Gudro w pchnięciu kulą.

Drugie lokaty zajmowali: Emilia Gręziak w chodzie na 10 km juniorek, Piotr Kondej w skoku wzwyż juniorów, Jan Parol w pchnięciu kulą, a także Michał Walenda w pchnięciu kulą juniorów.

Medale z brązowego kruszcu wywalczyli: Robert Goławski w chodzie na 10 km juniorów, Jakub Kużawski w chodzie na 10 km juniorów młodszych, Ewelina Kosowska w rzucie dyskiem juniorek młodszych i Andrzej Gudro w rzucie dyskiem.

WYNIKI

 

źródło: własne / PZLA / radiozamosc.pl; foto: zyciezamoscia.pl (Mirosław Chmiel)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;