wtorek, 16 lipca 2024r.

Życie Siedleckie Cup 2016 – I dzień za nami

Zachęcamy do śledzenia relacji live ze zmagań piłkarzy z rocznika 2005 w Życie Siedleckie Cup 2016.

11 czerwca (sobota)

UKS 9 Siedlce – FC Mińsk 1:0 (Dominik Piekut)
Pogoń Siedlce – APN Ostrołęka 1:0 (Piotr Mrozik)

Szkoła Futbolu Gniezno – TOP-54 Biała Podlaska 2:1 (Stanisław Piotrowski, Igor Grzeszczak – Patryk Skurski)
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 0:1 (Dominik Wawszczyk)
Pogoń II Siedlce – Mołodeczno 0:0

UKS Białe Orły Warszawa – UKS 9 2:1 (Jarosław Janowski, Franciszek Łabasiewicz – Bartosz Zawadzki)
Orlik Lubartów – AP Wigry Suwałki 0:0

Mołodeczno – SF Gniezno 0:0
APN Ostrołęka – Korona 2:0 (Adam Zięba x2)
Pogoń – Pogoń II 6:0 (Oliwier Kryszczuk x2, Piotr Mrozik, Mikołaj Saraczewski, Kacper Sidorczuk, Igor Szostek)

Orlik – Jagiellonia 0:0
FC Mińsk – Legia 0:0

Korona – Orlik 3:0 (Nikolas Porębski, Marek Kozubek, Dominik Wawszczyk)
Pogoń II – APN Ostrołęka 0:3 (Jakub Domański, Kacper Ciecierski, Krystian Roman)

TOP-54 – Dynamo Brześć 2:1 (Jakub Łukasiewicz, Bartłomiej Matejek – Artiom Ługowski)
Pogoń – SF Gniezno 0:0
Legia – Białe Orły 0:1 (Kacper Domżalski)

Wigry – FC Mińsk 0:0

Pogoń II – SF Gniezno 1:0 (Dominik Kornacki)
Dynamo – Mołodeczno 1:0 (Artiom Lesiuk)
APN Ostrołęka – Orlik 1:0 (Bartek Krasiewicz)

Białe Orły – Wigry 0:1 (Patryk Chmielewski)
FC Mińsk – Jagiellonia 0:1 (Karol Guziejko)
Pogoń – Dynamo 0:0

Mołodeczno – UKS 9 0:0
TOP-54 – Legia 1:1 (Karol Ochnik – Jakub Chodkowski)
APN Ostrołęka – SF Gniezno 1:1 (Kacper Ciecierski – Filip Olejniczak)

Korona – FC Mińsk 1:0 (Nikolas Porębski)
Jagiellonia – Białe Orły 0:0
Pogoń II – Dynamo 1:2 (Mateusz Pszczel – Artiom Lesiuk x2)

Wigry – TOP-54 2:1 (Jakub Urynowicz, Oliwer Beczkowski – Jakub Łukasiewicz)
Mołodeczno – Legia 1:0 (Liatun Mikita)
Pogoń – UKS 9 0:0

Białe Orły – Korona 1:1 (Kacper Domżalski – Marek Kozubek)
TOP-54 – Jagiellonia 1:2 (Filip Wicherkiewicz – Karol Guziejko, Michał Gibulski)
Mołodeczno – Wigry 0:1 (Kacper Rejterada)

Pogoń II – UKS 9 0:2 (Maciej Kuć, Alan Rybak)
SF Gniezno – Dynamo 1:2 (Kacper Szajda – Serhuts, Nestsiaruk)

FC Mińsk – Orlik 3:0 (Jegor Jankowienko x2, Igor Krawiec)
Pogoń – Legia 2:0 (Mikołaj Saraczewski, Cezary Marciniak)

Mołodeczno – Jagiellonia 1:0 (Sierhiej Jesmanowicz)
Korona – TOP-54 2:0 (Nikolas Porębski x2)
UKS 9 – SF Gniezno 1:1 (Marcin Księżopolski – Stanisław Piotrowski)

Pogoń II – Legia 0:0
Orlik – Białe Orły 0:3 (Alan Dominiak x2, Franciszek Łabasiewicz)
Dynamo – APN Ostrołęka 0:3 (Kacper Ciecierski, Adam Zięba, Bartek Krasiewicz)

Mołodeczno – Korona 0:3 (Marek Kozubek x2, Karol Dziuba)
Pogoń – Wigry 1:0 (Tomasz Wiewiórka)
TOP-54 – Orlik 2:1 (Jakub Łukasiewicz x2 – Maciej Kuźma)

SF Gniezno – Legia 1:0 (Filip Olejniczak)
APN Ostrołęka – FC Mińsk 0:0
Korona – Wigry 1:1 (Wojciech Sternak – Michał Żelazko)

Pogoń – Jagiellonia 1:0 (Tomasz Wiewiórka)
UKS 9 -TOP-54 0:0
Dynamo – Białe Orły 0:2 (Jarosław Janowski, Kacper Domżalski)

Pogoń – Korona 0:0
Pogoń II – Wigry 0:2 (Leon Poniatowski, Piotr Sowulewski)
FC Mińsk – Białe Orły 2:0 (Wiergiejczuk, Korszunow)

Tabela po 1 dniu zmagań:
1. Pogoń 9 19 11-0
2. Korona 9 18 12-4
3. Wigry 8 15 7-3
4. APN 7 14 10-2
5. Białe Orły 8 14 9-5
6. UKS „9” 7 10 5-3
7. SF Gniezno 8 10 6-6
8. Dynamo Brześć 7 10 6-9
9. FC Mińsk 8 9 5-3
10. Mołodeczno 8 9 2-5
11. Jagiellonia 7 8 3-4
12. TOP-54 8 8 8-11
13. Pogoń II 8 5 2-15
14. Legia 7 3 1-6
15. Orlik 7 2 1-12

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;