poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Życie Siedleckie Cup 2016 – wyniki II dnia zmagań

W niedzielę zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w III edycji Życie Siedleckie Cup 2016.

Dynamo – UKS 9 0:0
Jagiellonia – APN 0:0

Wigry – SF Gniezno 0:1 (Oliwier Niklas)
Pogoń II – Jagiellonia 0:1 (Patryk Milewski)
Orlik – Mołodeczno 0:0

TOP-54 – FC Mińsk 0:1 (Jegor Jankowienko)
UKS 9 – APN 1:0 (Dominik Piekut)
Legia – Dynamo 0:2 (Artiom Lesiuk, Artiom Łukowski)

Pogoń – Orlik 4:0 (Oliwier Kryszczuk x2, Hubert Nowak, Bartosz Mierzejewski)
SF Gniezno – Jagiellonia 0:1 (Karol Lenczewski)

Pogoń II – Korona 0:0
APN – Białe Orły 1:1 (Karol Domżalski – Adam Zięba)
Dynamo – Wigry 0:1 (Kornel Wasilewski)

UKS 9 – Legia 1:0 (Igor Sawicki)
FC Mińsk – Mołodeczno 2:0 (Jegor Jankowienko, Nikita Korszunow)

Pogoń II – Orlik 0:0
Jagiellonia – Dynamo 3:1 (Karol Guziejko, Szymon Baran, Łukasz Wiszowaty – Michał Gibulski)
Korona – SF Gniezno 1:0 (Nikolas Porębski)

Wigry – UKS 9 0:0
Białe Orły – TOP-54 2:0 (Jarosław Janowski, Kajetan Goś)
APN – Legia 3:0 (Kacper Ciecierski, Alek Borkowski, Krystian Roman)

Pogoń – FC Mińsk 1:0 (Cezary Marciniak)
Dynamo – Korona 0:3 (Karol Dziuba, Olaf Derszniak, Nikolas Porębski)
SF Gniezno – Orlik 1:0 (Filip Olejniczak)

Mołodeczno – Białe Orły 0:3 (Jarosław Janowski, Kajetan Goś, Kacper Domżalski)
APN – TOP-54 0:1 (Bartłomiej Matejek)
Legia – Wigry 0:1 (Jakub Paszkowski)

Orlik – Dynamo 2:1 (Maciej Kuźma x2 – Artiom Lesiuk)
UKS 9 – Jagiellonia 0:2 (Michał Gibulski, Maciej Jaroszuk)
Legia – Korona 1:1 (Jakub Zbyroś – Nikolas Porębski)

Pogoń – Białe Orły 1:1 (Cezary Marciniak – Antoni Kwiatkowski)
Mołodeczno – TOP-54 0:0
Jagiellonia – Legia 3:0 (Michał Gibulski x2, Maciej Jaroszuk)

Pogoń II – FC Mińsk 0:4 (Jegor Jankowienko x2, Igor Krawiec, Jegor Staniszewski)
APN – Wigry 0:3 (Jakub Paszkowski, Kacper Rejterada, Filip Zduńczyk)

Korona – UKS 9 2:0 (Szymon Matysek, Nikolas Porębski)
SF Gniezno – FC Mińsk 0:0
Wigry – Jagiellonia 0:1 (Oliwier Beczkowski)

Pogoń II – Białe Orły 0:0
APN – Mołodeczno 2:0 (Kacper Ciecierski x2)
Orlik – Legia 2:0 (Maciej Kuźma x2)

Pogoń – TOP-54 0:0
Orlik – UKS 9 0:0

SF Gniezno – Białe Orły 1:1 (Stanisław Piotrowski – Jarosław Janowski)
Dynamo – FC Mińsk 0:3 (Jegor Jankowienko x2, Aleksander Sakowicz)

Pogoń – Mołodeczno 1:0 (Oliwier Kryszczuk)
Pogoń II – TOP-54 0:5 (Jakub Łukasiewicz x2, Marcel Gała, Bartłomiej Matejek, Bartosz Kozłowski)

Tabela:
1. Pogoń 14 30 18-1
2. Korona 14 29 19-5
3. Wigry 14 28 13-4
4. Białe Orły 14 24 16-8
5. Jagiellonia 14 24 13-6
6. FC Mińsk 14 22 15-4
7. APN 14 22 16-8
8. UKS „9” 14 19 7-7
9. SF Gniezno 14 18 9-9
10. TOP-54 14 16 14-14
11. Dynamo Brześć 14 14 10-21
12. Mołodeczno 14 11 2-13
13. Orlik 14 11 6-19
14. Pogoń II 14 8 2-25
15. Legia 14 4 2-21

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;